Přejít na obsah

All Black Watch


New Milis

Doporučené příspěvky

  • po měsíci...

QUOTE(New Milis @ 21.4.2009 - 9:38) 266682[/snapback]Správný AllBlack musej mít černý všechno, ručičky, indexy, všechno... Posted Image

 

Tak teď jsem se snad trefil! Posted Image Sice quartzky, ale jsou komplet černý.

 

post-6515-1240301767.jpg

 

 

 

 

Dobrý den, předem se omlouvám jestli můj dotaz zde nepatří.

 

Zajímalo by mě jestli je černá barva vmíchána při výrobě nebo jestli jsou hodinky pouze natřeny na černo. Jde mi o to jestli při škrábnutí bude na hodinkách stříbrná rýha:-)

Byl bych velice vděčný pokud někdo zná odpověd:-)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, předem se omlouvám jestli můj dotaz zde nepatří.

 

Zajímalo by mě jestli je černá barva vmíchána při výrobě nebo jestli jsou hodinky pouze natřeny na černo. Jde mi o to jestli při škrábnutí bude na hodinkách stříbrná rýha:-)

Byl bych velice vděčný pokud někdo zná odpověd:-)

 

 

 

 

Většinou je to nějaká technologie povlakování. DLC, PVD, to znamená, že na zpravidla ocelové pouzdro se přidá vrstva "černé barvy" - ale pozor, nejedná se o autoemail :) (možná u číňanů) zkusi si dát tady na foru hledání, nebo i strejda google bude něco vědět o PVD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to sice "jenom" povlak, ovšem pokud nebudeš ty hodinky použivat stylem heavy-duty, tak by třeba DLC vydržet mělo. Nesmí se ale poškodit podkladovej kov třeba silným úderem. PVD není ale tak odolný a po čase se může na hranách ošoupat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nemáte někdo zkušenosti s těma Nixon the 51-30. Myslím jestli ten černej povrch něco "vydrží". Ty hodinky stojí cca 13 tisíc. Ano, vím, že Nixon není žádná hodinářská velmoc, je to spíš modní style.

 

Ale pro mě to byla láska na první pohledPosted Image Doufám, že mi rozumítePosted Image

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nemáte někdo zkušenosti s těma Nixon the 51-30. Myslím jestli ten černej povrch něco "vydrží". Ty hodinky stojí cca 13 tisíc. Ano, vím, že Nixon není žádná hodinářská velmoc, je to spíš modní style.

 

Zkusenosti ne, ale odhad bychom mozna meli. Hodinky jsou vyrobeny za mrzky peniz v Cine a cena u nas na krame je dost zavadejici. Na Ebay je sezenes okolo poloviny. U nas se prodaji za 13k proto, ze se najde dost frikulinu, kteri jsou ochotni za tuhle sragoru ty penize dat. V kazdem pripade neocekavej nijak extra odolnost a trvanlivost, muj odhad je, ze po roce pravidelneho noseni tam budes mit oderky a za dva roky je budes moct hodit do kose. Koneckoncu v te dobe budou zas IN jiny kousky, tak proc ne...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale pro mě to byla láska na první pohledPosted Image Doufám, že mi rozumítePosted Image

 

Hele moje láska na první pohled byla nádherná štíhlá blondýnka a teď vypadá jako trojskříň....za 13 litrů si kup nějaké pořádné hoďky a ne nějaký přiblblý fashion....nevím sice kolik Ti je, ale je to dost peněz za tuhletu hrůzu.. :sad01_anim:

Edit... Skalis byl rychlejší :)

Upraveno uživatelem Diamondking
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám rok a půl Skagen v pévédéčku. Do jaký míry je to dělaný v číně nevim. PVD je kvalitní, nikde se samovolně neošoupalo, pár vlásečnič tam je, ale ty jsou v černý vrstvě, takže kov nevykukuje. Jednou jsem se sebou ožralej říznul na asfalt a to už jeden článek odnesl, sprostě vykoukl kov. Ten jsem vyměnil a jede se dál. První rok jsem je teda tahal neustále a teď už skoro vůbec. Vlastně vrstva je ošoupaná pod motýlovkou, ale tam to neni při nošení vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Z druhého konce hodinkového rozpětí je tady FESTINA Black Limited Edition Chronograph. Festina se samozřejmě musela také sklouznout na vlně All Black , ale když jsem na to koukal, tak musím říct, že se sklouzla podařeně... Spousta hodinek za mnohem větší cenu na tom není, alespoň ve chvíli koupě, tak dobře jako tyhle :)

post-12161-070096900 1290286265.jpg

post-12161-021189400 1290286296.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

A nemáte někdo zkušenosti s těma Nixon the 51-30. Myslím jestli ten černej povrch něco "vydrží". Ty hodinky stojí cca 13 tisíc. Ano, vím, že Nixon není žádná hodinářská velmoc, je to spíš modní style.

 

Ale pro mě to byla láska na první pohledPosted Image Doufám, že mi rozumítePosted Image

 

Píšu trochu pozdě :-) Ale vlastním Nixony v All black (typ Player, na fotce vypadají podstatně hůř než naživo) a poměrně intenzivně je nosím už téměř pět let a není na nich vidět ani škrábanec - ani na tahu, ani na sklíčku. V roce 2006 stály 8500,- Kč, teď už bych si je asi nekoupil, ale nelituju jich. Nejsem odborník a netroufnu si hodnotit kvalitu strojku, ale z mého uživatelského hlediska jsou velice dobré.

post-15474-046644500 1299792442.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

 

Orient diver gun black automatic ray CEM65007B9

orient-diver-gun-black-automatic-ray-cem65007b9.jpg

 

 

sice nejsou úplně all black, ale je to podle mě daleko lepší, z pohledu přehlednosti, navíc za pár korun....BTW na orientuhren.de mají na ně teď celých 10E slevu :D (http://www.orientuhren.de/orient-automatic-cem65007b9-p-431.html?osCsid=53310d8jm13c2ogtm2crmij287)

 

 

 

 

 

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...