Přejít na obsah

Ingersoll


romeo64

Doporučené příspěvky

Tohle se mi taky líbí. Podle 24h ukazatele je krátce po desáté dolopedne. Ale kterého dne v týdnu?

 

Jak tohle může někde vážně dát do reklamní fotky???

to si spatne pochopil.

 

dole, to je GMT. tedy ze nekde je 11 hodin. a doma je 22. a tedy je to napul mezi ctvrtkem a patekem. rucicka ukazujici den tedy je tak vychytana, ze v prubehu dne krasne plyne. a ne jako to maji ostatni, ze se jen posune v 00:00. ono je to celkem technicky narocne aby denni, mesicni se otacela. jsou to nejpomaleji rotujici kola. nejpomalejsi je tzv "leap year"

 

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, to je fotka PP, na které jsem vyměnil logo :)

Jak je vidět došli ti argumenty,aspoň ta cena,že ti zůstala viď? :-D

ingersoll je čína stejně jako omega, nike a další firmy....

je tam napsaný german design,protože i design je německý, to si s nad pochopil,ne

není to žádná exkluzivní ani top značka to je jasné, ale co jsem psal jsou ověřená fakta.

takže si tady dál spokojeně plkej,je vidět, že nic jinýho na práci stejně asi nemáš :-D

Jinak já sem se s kamarády taky pořádně nasmál , prostě sme v zemi kde kritici budou donekonečna psát a hádat se a ti co mají pozitivní zkušenosti se jen zasmějí a ani nemají potřebu se hádat, to je naprostá klasika internetových diskuzí, tak si to tady kluci užijte a rok si tady pište,že se vám značka, která vás vůbec nezajímá nelíbí :-DDDDDDDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je vidět došli ti argumenty,aspoň ta cena,že ti zůstala viď? :-D

ingersoll je čína stejně jako omega, nike a další firmy....

je tam napsaný german design,protože i design je německý, to si s nad pochopil,ne

není to žádná exkluzivní ani top značka to je jasné, ale co jsem psal jsou ověřená fakta.

takže si tady dál spokojeně plkej,je vidět, že nic jinýho na práci stejně asi nemáš :-D

Jinak já sem se s kamarády taky pořádně nasmál , prostě sme v zemi kde kritici budou donekonečna psát a hádat se a ti co mají pozitivní zkušenosti se jen zasmějí a ani nemají potřebu se hádat, to je naprostá klasika internetových diskuzí, tak si to tady kluci užijte a rok si tady pište,že se vám značka, která vás vůbec nezajímá nelíbí :-DDDDDDDD

to bylo nepekne.

 

no co rict, pozdravuj kamarady a placejte se po zadech, jak jste vsechny prevezli a vyhodne si koupili renomovanou znacku kvalitnich hodinek. jiste te hreje i zjisteni, ze to je tak exkluzivni znacka, ze i mistni radobyznalci nad ni krouti hlavou a busi do steny nad skutecnosti, ze Ingersoll tak dlouho unikal jejich pozornosti a oni tak zbytecne utraceli za Omegy a podobne cinske smuky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. je tam napsaný german design,protože i design je německý, to si s nad pochopil,ne

 

2. není to žádná exkluzivní ani top značka to je jasné, ale co jsem psal jsou ověřená fakta.

 

3. tak si to tady kluci užijte a rok si tady pište,že se vám značka, která vás vůbec nezajímá nelíbí :-DDDDDDDD

 

1. Víš, pokud se něco vyrábí třeba v Číně (jako ty inkriminované hodinky), nemůže si to na sebe dát nálepku swiss made či made in Germany.

Mohou použít pouze něco jako german design.

Vždy jsem si kladl otázku, zda jim na tenhle laciný trik nějaký jouda skočí a vyloží si to tak, že Německo je i zemí původu (výroby).

Děkuji ti, Parkere, právě jsem od tebe na svoji otázku dostal odpověď ;)

 

2. V tomto bodě s tebou plně souhlasím, Parkere, máš pravdu - není to ani exklusivní , ani TOP značka.

 

3. Měj se fajn a za rok zase přijď, třeba tu najdeš více příznivců značky Ingersoll, než dnes (tedy více, než 0). Moc bych ti to přál.

Upraveno uživatelem NIGHTinGALE
  • Dát hlas 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tolko hluposti, klamstiev a nepodlozenych tvrdeni v 7 prispevkoch sa len tak nevidi :D :thumbsup_anim:

 

ano omega vyrábí i v hong kongu...

 

Autorská práva má anglická firma Zeon...

 

a hodinky se kompletně kromě strojků dělají v německu(design,pouzdra,ručičky,korunky atd.)...

 

Parker, vies dolozit dokaz, ze Omega vyraba srojceky v HK? Urcite nie. Takze len tvrdenie, nie fakt!

 

Pravdu mas, ze pravo pouzivat znacku Ingersoll na hodinky (kategoria 14), kozenne vyrobky (kategoria 18) a oblecenie, obuv (kat. 25) ma anglicka firma. Ibaze nie Zeon, ale Ingersoll Ltd. Vlastnikom trademarku su od 02.10.2006. (zdroj WIPO)

 

Odkedy je Zhang-zhou (kde sa tie hodinky KOMPLETNE vyrabaju) v Nemecku? Jedine, co v Nemecku so znackou Ingersoll vyrabaju su vrtaky, noze do frezy a ine rezne nastroje, ktore sa na hodinky zdaleka nepodobaju...

 

 

Upraveno uživatelem Jaem
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Tohle se mi taky líbí. Podle 24h ukazatele je krátce po desáté dolopedne. Ale kterého dne v týdnu?

 

Jak tohle může někde vážně dát do reklamní fotky???

 

je to pouze detailní chyba v nastavení,24 hodinový sčítač není shodný se skutečným nebo naopak a pak se špatně zobrazuje den,podle obrázku je správny čas kolem půlnoci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE(parker @ 20.7.2009 - 11:49) 297578[/snapback]1. je tam napsaný german design,protože i design je německý, to si s nad pochopil,ne

 

2. není to žádná exkluzivní ani top značka to je jasné, ale co jsem psal jsou ověřená fakta.

 

3. tak si to tady kluci užijte a rok si tady pište,že se vám značka, která vás vůbec nezajímá nelíbí :-DDDDDDDD

 

1. Víš, pokud se něco vyrábí třeba v Číně (jako ty inkriminované hodinky), nemůže si to na sebe dát nálepku swiss made či made in Germany.

Mohou použít pouze něco jako german design.

Vždy jsem si kladl otázku, zda jim na tenhle laciný trik nějaký jouda skočí a vyloží si to tak, že Německo je i zemí původu (výroby).

Děkuji ti, Parkere, právě jsem od tebe na svoji otázku dostal odpověď Posted Image

 

2. V tomto bodě s tebou plně souhlasím, Parkere, máš pravdu - není to ani exklusivní , ani TOP značka.

 

3. Měj se fajn a za rok zase přijď, třeba tu najdeš více příznivců značky Ingersoll, než dnes (tedy více, než 0). Moc bych ti to přál.

 

tak uběhlo víc než rok ale jednoho příznivce tu máš,tak ještě počkáme :notworthy: Upraveno uživatelem zekon7302
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Ono je to s těma značkama fakt divný. Americký hodinky se vyráběj v Číně, Korejský počítače se vyráběj v Čechách a Německej adidas je original Indonézie. Kde to dělaj líp a kde to ku.věj?

Některý kousky od Ingersoll se mi fakt líběj. Cena je v poho. Asi to dopadne tak, že ušetřim 10-tis. a vyzkoušim je. Blbý je, že qualitu pořádně poznám až tak po pěti letech užívání. Proto bych moc rád uvítal recenzi od někoho, kdo už je pár let vlastní. Zatím se tu dohadovali pánové, kteří je viděli jen za výlohou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Snow

Některý kousky od Ingersoll se mi fakt líběj. Cena je v poho. Asi to dopadne tak, že ušetřim 10-tis. a vyzkoušim je. Blbý je, že qualitu pořádně poznám až tak po pěti letech užívání.

Mnoho štěstí :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě vysvětlení proč zrovna Ingersoll:

Tyhle hodinky si přivez muj děda před válkou z Ameriky. 40 roků je nosil. Mě bylo cca. 5 let když jsem zaslech, že dědovo hodinky mužou i do vody. Pak koukám-hodinky na kredenci, děda v garáži. Nevim, jak mě to napadlo, možná sem myslel, že budou plavat. Šlohnul jsem je a hodil je na dvorku do studny. Ani nevim jestli je tenkrát vylovili. Možná tam jsou dodnes. Já dostal nařezáno a hodně jsem brečel. Děda si mě posadil do pokojíku a vyprávěl mě o nich jak jsou to perfektní a slavný hodinky. Samozdřejmě za bolševika byly naprosto nedostupný. Teď se koupit daj a já čtu, že je vyráběj žluťáci. Sakra, tak co ti američani vlastně vyráběj?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aby sis nemyslel že tu jenom tlacháme a nemáme nějaké zkušenosti,v mém případě jde o dárky,takže jenom ze slušnosti našli místo v šuplíku a nevyhodil jsem je,lidem kteří mně takhle obdarovali se předem omlouvám,oni o hodinkách vědí jenom to že se nosí na ruce,našel jsem si jejich ceny na e-shopu,cena těchto dvou kusů je 15000kč,a co v nich je?,strojky za asi 30dolarů!,a to možná přeháním,velikosti nenositelné pokud nemáš zápěstí s obvodem nad19cm,co víc dodat,od té doby si hodinky kupuji sám a mí příbuzní se raději poradí se mnou,hodinky tvého dědy byli opravdu ingersoll,tohle ne,

1.použití plastů

2.minerální sklíčka

3.automaticky se přehazuje jenom datum a den v týdnu,zbytek si musíš namačkat :thumbsdown_anim:

tak se tě ptám stojí tohle za ty peníze?

post-19068-099409500 1326709358.jpg

post-19068-097070700 1326709373.jpg

post-19068-000047400 1326709391.jpg

post-19068-059636500 1326709410.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem spadeno na tyhle.... dlabu na ně!

Vlastně už jednou jsem si koupil plastový a vodotěsný u "rákosky" v tržnici za 300 Kč. Než jsem je stačil potopit do vody, tak se mi do nich naprášilo. Kámoš (blbec) si ještě dělal srandu, že mi do nich vlezla beruška, v tom prachu nadělala ťápoty a druhou stranou proklouzla ven. Celá hospoda se bavila! No to je dávno...opakovat to nebudu.

 

Raději budu dál pátrat po Seiko GREEN ALPINIST. Sice Japka ale, líběj se mi moc.

post-21087-049474300 1326731647.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...