Jump to content

Martz

Member_50
 • Content Count

  761
 • Joined

 • Last visited

7 Followers

About Martz

 • Rank
  Seikofil
 • Birthday June 13

Contact Methods

 • ICQ
  75928388

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  SEIKO

Recent Profile Visitors

8,632 profile views
 1. S prckem v dětské herničce. Želvy rulez! Sent from my iPhone using Tapatalk
 2. Co že bys s nima udělal?
 3. A povšimněte si ještě mé poslední frankensteinovy úpravy - říkám jim 7002 LV FrankenPO.
 4. A na závěr, rodinný snímek. Kruh se uzavírá a na MM300 už není místo... Jinak omlouvám se, že sem poslední dobou moc nechodím, ale snažím se vás stranit... důvody jsou asi zřejmé
 5. Ještě pár kousků... Na posledním snímku ve společnosti Blue Sumo po pravici a White Samurai po levici.
 6. Dobrý večer, přátelé. Želvami se to tu v posledních měsících jen hemžilo, takže nebudu plevelit jinde a chlubičku udělám tady. Takže došlo i na mě, neodolal jsem. Můj hodinář pro mě navíc udělal maximu a sehnal mi je během týdne, když jsem si usmyslel a ještě mi udělal exkluzivní cenu. No tak dost kecání... model SRPA21K1, PADI Special Edition klasických želv v pepsi provedení představovat není třeba. Takže se jen pokochejte mými výcvaky.
 7. Ten standardní SARBáckej, klasickej oyster. Vypadá to, že by to mohl bejt tenhle: http://www.seiyajapan.com/collections/bracelets/products/seiko-ss-bracelet-for-sarg005#
 8. Martz

  Seiko PADI

  Ach jo. Já si je snad budu muset taky pořídit. Dobrej kompromis místo vintážních 6309...
 9. Dane, vkus máme koukám úplně stejnej. Takže palec nahoru!
 10. Já si myslím, že tam bude muset bejt upgrade boxu na hodinky. Protože tam chyběj Grand Seika, dále MM300, jak bylo řečeno vintage auto chrono, dále zmíněné 6309 a... vždycky jsem toužil mít nějaké GMT. Třeba ve springdrajvu... ;-) edit. nehledě na to že vintážní HI-BEATy nebo King Seika mi z ebaye choděj každej tejden v search follow ;-)
 11. Dáme jednu noční? Dáme. Lumifoto.
 12. Cesta seikaře, aneb jak martz ke chronobundu přišel. Milé děti! Hezky se usaďte a poslyšte pohádku o chlapci, který toužil vlastnit všechny seika světa. Ale to trochu předbíhám - on to vlastně nejdřív nevěděl. Začalo to někdy v roce 2008/2009, kdy se po zdědění několika zajímavých kousků (IWC, Movado a další) začal trochu o hodinky zajímat. Proběhla nějaká registrace na nějakém chronomagu a po pár začátečnických - starými pardály neoblíbených - dotazech byla tato registrace uložena k ledu. Na krátký čas. Během tohoto krátkého času došlo ke koupi "definitivních univerzálních hodinek na sport
 13. Děkuji chronomagu za prostor a členovi Dimmu Borgir za perfektní transakci. Na všem jsme se bez problémů dohodli, "online jsme si plácli", převedl jsem peníze a hned následující pracovní den mi hodinky Marcel odeslal a potvrdil fotkou podacího lístku. Perfektně zabalení bylo samozřejmostí. Stav odpovídal popisu a fotkám, takže vše v naprostém pořádku. Za mě - doporučuji!
 14. No je to spíš na hraní, ale tak trochu vážněji Feeduju data do flightradaru, ale ten je trochu omezenej - má jen ADS-B a MLAT data. Já k tomu mám právě i ACARS data, ale abych je spojil ADS-B a MLAT daty, který mám taky, potřebuju právě vazbu ModeS-Reg. A zároveň tyhle data sdílíme s pár dalšími nadšenci do komplexního pokrytí ČR. Narozdíl od FR24 nefiltrovaného a realtimového. Nic, díky za rady, asi budu muset něco koupit nebo co.
 15. Chlapi, nevíte, kde by se dala sehnat ve stažitelné a zpracovatelné podobě databáze letadel, která bude obsahovat aspoň ModeS hex kód a tail number? Americká FAA to má volně dostupné - http://www.faa.gov/licenses_certificates/aircraft_certification/aircraft_registry/releasable_aircraft_download/ ale pro evropské úřady se mi nic nepodařilo sehnat. Výměnou mohu dát přístup k webu, který online zobrazuje ACARS zprávy z LKPR a obecně provozu nad ČR i dále.
×
×
 • Create New...