Přejít na obsah

Stowa Antea KS + Stowa Marine Original


Doporučené příspěvky

  • po měsících...
  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nove saty pro Kleine Sekunde me lepsi poloviny. Druzba Stowy a Nomosu. Sedne jim to famozne. Drobna piha na krase je, ze jsem zaplatil 60 procent navic na cle a dph. Jinak good stuff! A katalogy na zachodove cteni.

 

55a427f7-6b0e-6133.jpg

 

55a427f7-6b23-6063.jpg

 

55a427f7-6b3b-25b0.jpg

 

55a427f7-6b50-1b40.jpg

 

No, já mám antyl L.E. 2007 na meshi a rekl bych, ze jim slusi vic. Tahle "chlupatina" je trochu moc přítulná. Ale proti gustu... Každopádně chválím výběr cifru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak sa pridavam aj ja. Som tu na fore novy, dlhu dobu som si len cital a hladal info na webe a az postupne som sa dostal k nakupom. Zacinal som pred rokmi s prvymi Seikami 5, potom dalsie a dalsie, potom som si kupil Steinhart Ocean Vintage Red, potom som chcel nieco klasickejsie a natahovacie, dostalli ma Beijing Beihai vyrocny model, klasika na styl Gran Seiko ale este to nebolo ono, az som sa v januari rozhodl ze na moje 30 narodeniny si spravim darcek po ktorom som pozeral uz dlho - Stowa Antea KS, a v pondelok dorazili. Laska na prvy pohlad a odvtedy (su to len 3 dni ale aj tak...) som na ruke nic ine nemal. 

Zatial mi ziadne hodinky nespravili taku radost (asi aj to 7 mesacne cakanie pomohlo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • Po letech...

Zdravím všechny, mám prosbu do hlubin fóra. 

Mohl by se mi prosím ozvat člověk, který ode mne koupil před lety Stowa Marine Original, broušené pouzdro, arabské číslice, hnědý velbloud řemen. 

Nepamatuji si si, kdo to byl. 

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...