Přejít na obsah

Junkers 6228-5


Doporučené příspěvky

Junkers má i pěkné chronografy se strojky Poljot - osobně se mi i designově líbí víc :smile_anim: i když na druhou stranu Stowa nebo Archimeda je jiná třída. Nicméně Junkersky zaujmou každého - název je dostatečně historicky provařený, Stowa a ostatní zaujmou tu poučenější část lidstva :rolleyes:

Ale jak bylo řečeno - pokud se ti líbí jdi do nich a časem kup i ty ostatní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak pokud to chceš ztížit, tak za 10k máš Junkersy chrono se strojkem Poljot a jedny pilotky buď Steinhard nebo Archimeda (buď automat nebo manual - podle libosti) :thumbsup_anim: taky do 10k = celkem 20k

a můžeš je pěkně střídat - pilotky maj tmavý ciferník, Junkersky se dají sehnat se světlým, takže skoro pro každou příležitost :smile_anim:

Upraveno uživatelem Bison
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dvoje hodinky zatím nechcu, jedny budou bohatě stačit a jednak bych se bál, že by mně je někdo ukradl, pokud budu bydlet na koleji, ale představa je to lákavá:D Ještě bych se chtěl zeptat, jestli to, že jsou ty Junkersy limitka může mít v budoucnu nějakou přidanou hodnotu, nebo jestli se potom na to moc nehledí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedny budou bohatě stačit

 

 

:lol2:

 

edit: jinak ty junkersky jsou moc pěkný, ale jak říká Gilius, když junkers tak s vlnovkou...

Upraveno uživatelem tarmi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...abych se doplnil, jsou krásný, ale když jsem teď koukal na limitku 150 od Junkers na www.uhrbox.de , tak bych asi volil něco z toho. Ty 6228 bych bral do střídačky, ale jako jediný hodinky asi ne. Když já taky potřebuju černej ciferník a neumím se vcí*** do role těch, kteří ne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi bych taky volil edici 150, obecně limitky jsou při prodeji dražší než běžná produkce (až se jich budeš chtít zbavit) ale co to udělá s cenou se neodvážím odhadnout - zas tak prestižní značka Junkers není (podle mého názoru) i když hodinky dělá hezké a kvalitní

Jinak zkus hodinářství v Přemyslovké 13, Praha - teda pokud jsi z Prahy nebo tu budeš. A doufám, že ti přesvědčení, že další hodinky nechceš hodně dlouho vydrží :gora:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nečekal jsem, že to bude tak těžký vybrat hodinky. Ted jsem se koukal ještě na ty vlnovky a edici 150 a vyšly mně z nich buď Junkers 6216 nebo Junkers 6614. Akorát se chci zeptat na ten ruský strojek Poljot 3133, jestli je kvalitní, přece jenom Swiss made zní líp než Russia made:) Ale aspoň ušetřím 10k a možná v budoucnu aspoň zbudou na nějaký další:D

 

Jsem z Brna, ale až budu zase v Praze, tak mám do nějaký hodinářství plán zajít, tak díky za tip:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamarád má Junkers s Poljotem a je spokojený. Oobecně ruský strojky byly dobrý a jsou (když tak mě opravte jestli Poljot ještě dělají Rusové, nejsem si jist zda se výroba nepřestěhovala do Německa). Tady jsou příspěvky ohledně Poljotu taky velmi pozitivní. Tak bych se toho nebál.

No a pokud se týká výběru, je vždycky lepší vidět hodinky živě a moc si je osahat, jenže to asi už víš :smile_anim: , zkus se někde na ně kouknout a dát si je na ruku. Přecijen je to jiný pocit něž obrázky ....

 

A k hodinářství v Přemyslovské - pán je výhradním zástupcem pro Junkers a Zeppelin pro ČR - všichni ostatní berou hodinky od něho. Dobře se s ním povídá a nezdráhá se zjistit potřebné informace a poslat je na mail. Toliko alespoň moje zkušenost. A má docela hezký výběr - zatím nejvíc Junkersek co jsem v obchodě viděl.

Pak se ještě prodávají Junkersky v pasáži Alfa na Václaváku - to jen jako další tip a vedle máš Altmana - další hodinářství ....

Upraveno uživatelem Bison
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nečekal jsem, že to bude tak těžký vybrat hodinky. Ted jsem se koukal ještě na ty vlnovky a edici 150 a vyšly mně z nich buď Junkers 6216 nebo Junkers 6614. Akorát se chci zeptat na ten ruský strojek Poljot 3133, jestli je kvalitní, přece jenom Swiss made zní líp než Russia made:) Ale aspoň ušetřím 10k a možná v budoucnu aspoň zbudou na nějaký další:D

 

Jsem z Brna, ale až budu zase v Praze, tak mám do nějaký hodinářství plán zajít, tak díky za tip:)

 

..uz je to par dni_ tak si mozno pochodil a si stastnym majitelom....je len jedna vec_ co mna na Junkeroch hneva /fakt/...chybajuci antireflex.

Je to ako keby si chodil so zrkadlom_ vsade sa to odraza a hodinky sa zdaju o 6k lacnejsie. Neviem ci to takto kazia aj na limitkach...ale pri plochom skle od 42mm a na hodinkach okolo 10k je to dost nedotiahnuta vec.

 

Strojceky su standard - vsetko co dodavaju funguje ako ma_ aj ked neprekvapi. Moja 2824 tiez. Vela zdaru !

 

p.s. co Ti radil Bison..je viac nez rozumne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...