Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
Odesláno
Evidentně jsem v menšině, ale připadá mi to nechutné :worried_anim:

 

Co se štelování korunkou týká, to je jiná káva, to má něco do sebe ;)

 

v tomto som s tebou, podla mna to vyzera katastrofalne, ale to stelovanie korunkou sa paci aj mne :)

Odesláno
Chybí tomu jenom ciferník. Nějak mám odpor k viditelnému tišťáku v elektronice a k průhledným pouzdrům.

Přesně - jakýkoliv číselník by tomu pouze prospěl B)

 

Za sebe dávám celkově palec nahoru (s drobnou výtkou výše), beru to jako velice zajímavý počin netradičně uvažujícího tvůrčího ducha. :)

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...