Přejít na obsah

Pomoc pri vyberu :-)


majorZeman

Doporučené příspěvky

Nevim,ty archimedy me pripadaj takove propracovanejsi.Tim nechci rikat,ze štajny jsou spatne,mel jsem je ,ale nejak mi na nich neco vadi.Ja bych sel znova do archimedu :-) .

Dokonce jsi se už taknějak rozhodoval :)

Jenze tohle jsou chrona a tady cim vic nad nima premyslim tak fakt nevim ,uz jsem zoufalej ,fakt

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 56
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jenze tohle jsou chrona a tady cim vic nad nima premyslim tak fakt nevim ,uz jsem zoufalej ,fakt

Nejlepsi by mozna bylo je koupit a blo by :-) ,cim vic nad nima premyslim ,tak nevim .Jenze fakt je,ze kdybych je koupil a pak zjistil ,ze to neni ono ,co pak? Jo musim to nechat poradne v makovici rozlezet popremyslet

:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenze tohle jsou chrona a tady cim vic nad nima premyslim tak fakt nevim ,uz jsem zoufalej ,fakt

Hele, sedni na Tatru a frkni do Havířova a mrkni na to osobně. Já viděl u Kubsona oboje a oboje jsou parádní, ale Archimede jsou parádnější :) Však koukni Kibimu na fotografie...je to něco :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, sedni na Tatru a frkni do Havířova a mrkni na to osobně. Já viděl u Kubsona oboje a oboje jsou parádní, ale Archimede jsou parádnější :) Však koukni Kibimu na fotografie...je to něco :)

Hele mam to fakt v planu ,budu tam muset zajet,protoze je musim proste videt s KIBIKEM jsem mluvyl ten je ukaze ,ale druhy nema ,musim do Havirova.Nejel by semnou nekdo ? :-) Liberec Havirov? :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele mam to fakt v planu ,budu tam muset zajet,protoze je musim proste videt s KIBIKEM jsem mluvyl ten je ukaze ,ale druhy nema ,musim do Havirova.Nejel by semnou nekdo ? :-) Liberec Havirov? :-D

Jo a Kubson už má firmu v Třanovicích, to je taková vesnice mezi Havířovem a Českým Těšínem... :)

post-5298-1258415031.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...

moje pocity z Archimede XLA, koupil jsem si je k letošním Vanocům

sklíčko se špiní, no jak je ploché, tak je na něm vidět skoro všechno

ve tmě nesvítí, tj při normálním nošení (zatím v zimě) v noci faakt nesvítí (a to je největší zklamání)

 

předchozí hodinky mám Longiness Conquest automatic, už přes 15 let, takže mám omezenou zkušenost

 

 

 

Ahoj :-) .Nemuzu se porad rozhodnout a proto bych potreboval poradit.Libeji se mi tyto dva modely hodinek od Steinhartu a Archimedu .Ad se na to divam ze vsech stran ,tak se nemuzu rozhodnout co je lepsi .Poradite prosim ? Diky :thumbsup_anim:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...