Přejít na obsah

Martin Brož


Doporučené příspěvky

Návštěvník admira
Odesláno
  NIGHTinGALE napsal:
Pěkný, vůbec jsem nevěděl, že něco podobnýho existuje. To zdobení strojků vypadá hodně dobře. Díky, Admiro.

 

Diky, konecne nekdo kdo se dobre vyspal :-)

Odesláno
  NIGHTinGALE napsal:
Pěkný, vůbec jsem nevěděl, že něco podobnýho existuje. To zdobení strojků vypadá hodně dobře. Díky, Admiro.

 

jen doplním..hodinky vyráběl M. Brož hodinář z pasáře Alfa. A viděl jsem ještě jiné kousky :) myslím, že to valí správným směrem..

Odesláno

Osobně mi Admirova vlákna nevadí. Netvrdím, že mi přijdou všechny nějak extra zajímavé, ale pár věcí si tam vždy najdu.

Osobně se mi líbí, že začal mapovat české výrobce hodinek. To tady chybělo, takže to oceňuji.

 

O panu Brožovi jsem tu slyšel jen chválu, prý je to dobrý hodinář. Ale to, že takhle hezky zdobí strojky, jsem nevěděl a jsem za tu informaci rád. Třeba toho někdy využuju, až budu partnerce dávat nějaké hodinky k výročí.

Odesláno
  kibi napsal:
dobry hodinar...? :D ja jsem u nej mel ctvery hodinky, vsechny sly znovu na reklamaci... ty posledni mi pro jistotu (pri reklamaci ztratil)... za me nikdy vice a to je muj nazor :D

 

Tak ten svůj názor napiš do rubriky "recenze hodinářství a obchodů", tam to bude mít váhu. Tady to zapadne.

 

Já u něj neměl nikdy nic, ale lidé si ho tu dost chválili, tak nevím. A jeho úpravy hodinek z Admirových fotek se mi líbí. Ten rotor s písmenem B je parádní.

 

Odesláno

admira :notworthy: ,

jinak zajímavé zdobení strojků a líbí se mi i možnost individualizace pouzdra a ciferníku. Neznal jsem tuhle aktivitu

pana hodináře Brože.

Dá se někde zjistit cenová relace ?

Návštěvník Kamil
Odesláno

Trochu jsem to promazal. :)

 

Ještě k Brožovi. Taky s ním nemám pozitivní zkušenost. Byl jsem u něj 2x a už mě tam nikdo neuvidí. Pokaždé šlo o drobnosti, ale pokaždé přezíravé a povýšené jednání, možná se jen špatně vyspal. Neříkal jsem, že jsem z fóra, neříkal jsem, že hodinkám trochu rozumím, byl jsem normální zákazní.

 

EDIT: A Nigu kde jinde napsat svůj názor na hodináře, než ve vlákně které je přímo o něm. Abys nebyl jako "redakce" a nezakazoval komentáře.:lol2:

Návštěvník Kamil
Odesláno

Ještě názor na hodinky. Moc se mi nelíbí, na můj vkus starosvětské až moc. Já vím, římská čísla a breguetovské ručky si o to přímo říkají. Zdobení strojku je dobré.

 

 

A kde já to béčko jen viděl? Není to žalovatelné použít vteřinovku od jiné firmy na vlastní značku?

post-147-1266754825.jpg

post-147-1266754831.jpg

Odesláno

Fronty pismen na cifru se mlati jak prase a ten na spone to dorazi.Korunky jsou straslivy,ale budiz.Tvar rotoru je dobrej,ale opracovani materialu neni prace mistra.Ryti venovani je hodne talentovaneho ucednika................nevim co to stoji,ale asi ne malo.Hodinky nejsou spatny,ale zpracovani je podle meho nedokonaly a nedej boze,vzit do ruky lupu

Odesláno (upraveno)

Jeden náš investor vždy, když přijel na kontrolu stavby tak jako první věc prohlásil ''hnusný jak p...l''.(přesto jsme pro něj dělali asi 6 akcí, takže to byla spíš jen póza).

Sem to ale myslím sedí jak p...l na nočník.

A ta ''půjčená'' vteřinovka tomu nasazuje korunu ! :thumbsdown_anim:

Upraveno uživatelem honza71
Odesláno (upraveno)

ocením snahu, ale za zpracování a tu "B" vteřinovku bych mistra hodináře nakopal do ....

 

edit: fakt by mě zajímalo co si za tohle účtuje :)

Upraveno uživatelem gas
Odesláno

Pan Brož jako prodejce OK, jako servis rozporuplné zkušenosti (resp. jak kdy) - kdysi mi ještě do pivovaru jeho kolega vezl jedny opravené Vostoky (byl z Jihlavy, tak mi to hodil na Vysočinu) a všechno OK. Potom jsem tam ale vzal Šturmanskije, nestartovaly stopky. Vracel jsem se tam po důkladnějším otestování z půlky cesty domů - najednou nepřeskakovalo datum a stopkám se taky přestalo chtít, nová oprava (v záruce té původní). Bral jsem to jako opomenutí. Po cca 14 dnech jsem ty hodinky zapoměl sundat z ruky při prvním švihu na golfu a stopky jsou zase v háji. To beru jako svoji blbost, ale teď jsem tam poslal kamaráda, kterému z Vostoků upadl rámeček indexu a vletěl do hodinek. Dostal je zpátky s tím, že tam nic upadlého není - druhý den na něj ten rámeček vylezl okýnkem indikátoru 24 hodin. Prostě se chyti na ten 24h věnec pod ciferník - to by snad hodinář měl najít...

Odesláno

Nechci se nikoho zastávat, ale neměl jsme s ním (p.Brožem) poněkolikráte problém.

Slušný a když byla zakázka hotová navíc i sám zavolal.

Vážně žádný problém. :thumbsup_anim:

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...