Pafelik Odesláno 7. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 7. dubna 2010 (upraveno) Zdravím všechny a prosím Vás o radu, chtěl bych bráchovi pořídit Seiko Flieger 2 s černým ciferníkem. Bohužel je již nemají skladem na www.azwatch.cz a tak hledám, kde jinde by se daly sehnat. Předem děkuju za pomoc! Jedná se o tyto hodinky: Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím. Upraveno 7. dubna 2010 uživatelem Pafelik
ls8ls8 Odesláno 7. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 7. dubna 2010 http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksi...mp;_nkw=+SNZG17
Pafelik Odesláno 7. dubna 2010 Autor Nahlásit Odesláno 7. dubna 2010 Děkuju! Jsou tady ale dva zádrhely. Nemám bohužel Pay pal a ten odkaz je na jiný typ hodinek, konkrétně celočernou variantu.
Frantik Odesláno 7. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 7. dubna 2010 Tady to je dobrej shop, doprava zdarma a stačí kreditka http://www.21jewels.com/productsdetail.asp...etproducttype=8
Pavel K. Odesláno 8. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 8. dubna 2010 Můžeš to zkusit tady. Je to cz eshop.
PM68 Odesláno 8. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 8. dubna 2010 Zdravím všechny a prosím Vás o radu, chtěl bych bráchovi pořídit Seiko Flieger 2 s černým ciferníkem. Bohužel je již nemají skladem na www.azwatch.cz a tak hledám, kde jinde by se daly sehnat. Předem děkuju za pomoc! Jedná se o tyto hodinky: Jé. Aký model sú tie menšie SEIKO(na fotke)?
Mari Odesláno 9. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 9. dubna 2010 Jé. Aký model sú tie menšie SEIKO(na fotke)? SNX427K2
PM68 Odesláno 9. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 9. dubna 2010 SNX427K2 Perfektné, ďakujem. Tuším si také obstarám ako alternatívne, nenápadné hodinky. Mal som niečo podobné koncom 70. rokov. Predpokladám, že nebudú mať veľký priemer...
stando Odesláno 9. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 9. dubna 2010 Jedny sa mi tu valaju v predajnom vlakne. http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=28413 Su sice pieskove ,ale mooooc pekne.A na cene sa tiez vieme dohodnut Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
PM68 Odesláno 9. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 9. dubna 2010 Jedny sa mi tu valaju v predajnom vlakne. http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=28413 Su sice pieskove ,ale mooooc pekne.A na cene sa tiez vieme dohodnut Pekné. Ale toto sú tie väčšie. Tak? Ja chcem práve tie menšie. Mám tenkú paprčku a "veľké" hodinky mám (Seemaster) a už mi dosť vadia z viacerých dôvodov (asi sa ich časom zbavím), takže hľadám niečo malé, nenápadné. Takéto SEIKO som mal ako decko, takže pri nich bodujú nostalgické motivácie ale pokukujem ešte po nejakých ruských hodinkách (asi som latentný rusofil :-) )
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se