Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Ahoj všem!

 

Po pár leztech u Citizenu bych si chtlě pořidit něco lepšího :-). Vybral jsem si Breitling Navitimer na kůži s překlápěcí sponou. Chci jít asi do nových. Jaká je podle Vás dobráý cena? Můžu je mít z Německa za 85 tis.

 

Děkuji za jakýkoli názor!

 

 

Ceslko

Edited by ceslko
Posted

Řeším ten samý problém, chci si také nejpozději do léta koupit Breitling Navitimer, nelépe ale na kovu. Ceny u nás jsou dost šílené, mapuji chrono24.com poměrně dlouho, a za 3000EUR, možná o malinko více tam seženeš nové Navitimery na kůži s překlápěčkou od obchodníka, který je prověřený. Rád bych ale znal také poznatky členů, jenž mají více zkušeností a třeba i nějaký dobrý tip, na kterém se dá něco ušetřit :crying_anim02:

Posted
Ta cena je za nové ?

 

Ano toto je cena za nové...

 

Řeším ten samý problém, chci si také nejpozději do léta koupit Breitling Navitimer, nelépe ale na kovu. Ceny u nás jsou dost šílené, mapuji chrono24.com poměrně dlouho, a za 3000EUR, možná o malinko více tam seženeš nové Navitimery na kůži s překlápěčkou od obchodníka, který je prověřený. Rád bych ale znal také poznatky členů, jenž mají více zkušeností a třeba i nějaký dobrý tip, na kterém se dá něco ušetřit :crying_anim02:

 

Právě na chrono24.com jsem je našel nějakých 3169 + 120 EUR za překlápěcí sponu.. co jsme pokukoval, tak levnější kousky jsem neviděl....

Posted

Co říká ebay ? Dříve jsem na chrono24.com nakupoval, ale teď už bych se bál.

Posted

Proč by ses bál? Ebay toho moc neříká.. a když tak je to z USA a tam bych se asi nyvyhnul Clu a DPH :-(

Posted
Řeším ten samý problém, chci si také nejpozději do léta koupit Breitling Navitimer, nelépe ale na kovu. Ceny u nás jsou dost šílené, mapuji chrono24.com poměrně dlouho, a za 3000EUR, možná o malinko více tam seženeš nové Navitimery na kůži s překlápěčkou od obchodníka, který je prověřený. Rád bych ale znal také poznatky členů, jenž mají více zkušeností a třeba i nějaký dobrý tip, na kterém se dá něco ušetřit :crying_anim02:

 

 

Ceny v Česku jsou podle evropského ceníku - stejné jako v SK, Rakousku, Německu atd.

 

Cena 85 tisíc je až podezřelá...

Posted
Ceny v Česku jsou podle evropského ceníku - stejné jako v SK, Rakousku, Německu atd.

 

Cena 85 tisíc je až podezřelá...

 

JE to z chrono24.com... no a je tam uvedeno "Chrono trusted seler"

 

 

 

 

Posted

Chrono24 sleduji minimálně půl roku v kuse a objevují se tam zajímavé kousky, jak jsem psal, a pokud je ten prodejce prověřený, jak píšeš, tak bych se já osobně tolik nebál, i když riziko existuje vždy, bál bych se spíše na ebay, ale to je můj pocitovej názor. To je mi jasný, že ceny v ČR jsou podle nějakého evropského ceníku, ale jak to, že tedy při platbě v hotovosti v ČR dostanu slevu 10 procent z ceny a v zahraničí jsou ty ceny daleko zajímavější, např. www.watch.de, atd. ?

Posted
Co říká ebay ? Dříve jsem na chrono24.com nakupoval, ale teď už bych se bál.

 

Máš nějakou špatnu zkušenost s chrono24.com i když to je ověřený prodejce?Zajímá mě to, protože někomu poslat minimálně 3000EUR a pak dostat něco, co si radši ani nechci představit, se mi opravdu nechce a nedovedu si také vybavit to dohadování či reklamaci :guiltysmiley:

Posted

85 tisíc - proč je tam tak velká sleva ? Jsou servisované ? Někdo se potřebuje zbavit starého modelu ? Byly prodané a pak repasované a teď jsou jako nové ?

 

 

Posted

Ta cena může být v pořádku. Rozdíl mezi standardní cenou u Dušáka a prodejcem v Německu může být klidně 30%.

Posted
Ta cena může být v pořádku. Rozdíl mezi standardní cenou u Dušáka a prodejcem v Německu může být klidně 30%.

Přesně tak, ta cena je v pořádku, nevidím na ní nic zvláštního!!

Posted

tady nejde o Dušáka, tady jde o slevu víc než 30% oproti doporučené ( mám teď aktuální porovnání z Rakouska).

Posted

Bohužel se nebavíme o konkrétním modelu, tak to lze těžko posoudit, nové Navitimer na kůži lze koupit za cca 2300 EUR.

Posted

Cena nového modelu v oceli s překlápěčkou je 4360 EUR. ještě mě napadlo, že to může být starší model, který může být za lepší výchozí cenu.

 

V tomto případě něco jako NOS ?

Posted

Toho prodejce bych se nebál, navíc do Mnichova to je kousek. Jeho business je také toto : www.kontrola.eu

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...