Jump to content

Josef01

Member_50
 • Posts

  9,693
 • Joined

 • Last visited

About Josef01

 • Birthday 03/20/1963

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno
 • Fanoušek značky
  Audemars Piguet, Rolex, Omega, Blancpain, Panerai

Recent Profile Visitors

17,307 profile views

Josef01's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Po lázních šlapou jako nové
 2. Díky za skvělou práci, včera jsem si odvezl hodinky Blanckpain jako nové, dělaly 9s denně, nyní ani 1s za den a průměrná amplituda strojku o 30% lepší. Pěkný je tištěný test z vibrografu před a po opravě. Co musím ještě ocenit, je to skvělá parta s velmi příjemnými lidmi a jejich snaha udělat svou práci dobře je nekonečná. Jen tak dál
 3. Jen dodám, že netuším proč se řeší folie, které lze koupit, vždyť je to plast....
 4. Celý ten prodej Rolex je bizarní, naprosto normální bylo před lety si koupit nové Rolex levněji na chrono24, dnes butik s prázdnými výlohami předává hodinky, které lze hned na chodníku prodat za dvoj až trojnásobek a výrobce dělá nějaká směšná opatření. Na druhé straně dělá kroky, které k tomuto stavu záměrně vedou. Samozřejmě je to u více výrobců hodinek a nejen u nich a odráží to celkový stav společnosti, kde na jedné straně ztratily peníze svou hodnotu a vyhazují se oknem a na straně druhé vysoké procento lidí nemá pomalu na jídlo. V zásadě je to stav, kdy musí nastat zlom a pád systému a budou se dít nehezké věci.
 5. Předpokládám ty máš to červený před Defendrem, maželka Defender
 6. Někdo si koupí Prim za 350 tis. někdo Hublot, já to dilema vyřešil stejně drahými AP Royal Oak
 7. Jenže je potřeba vědět, že Carollinum má zhruba 600 hodinek skladem v ceně 200-250 mil. Kč a tedy dostat 20 kusů. ještě neznamená prodat 20 kusů. Jen pro zajímavost Carolinum se svými butiky má náklad cca 300 mil. Kč ročně a prodá za 600-800 mil Kč ročně a při tom jim zůstane ještě parádní zisk v řádu 100 mil. Kč. (údaje 4 roky staré). Tedy prodej hodinek je velice zajímavý business a lecjaká firma s násobkem zaměstnanců jim může závidět.
 8. Slovem myslím, jsem to snad vyjádřil jasně, kdybych měl výpis skladových pohybů Carollina, tak bych to rovnou napsal
 9. Vzhledem k výrobě 5000 kusů pro celý svět (číslo před Covidem), tak počítám, že do ČR dorazí tak 20 kusů za rok, takže to žádný velký business nebude.
 10. Myslím, že bychom byli překvapeni počtem prodaných kusů Lange....
 11. Zajímalo by mě, kolik lidí si koupi Moser v Koscomu. Já je kdysi kupoval o 35% levněji venku a díky tomu se dají prodat s mírnou ztrátou. Na druhou stranu je Moser jedna z mála značek, která v tomto období cenově roste v prodejích mimo AD a nových na chrono24 v EU se moc koupit nedá.
 12. @exellNeřekl bych, že růst úrokových sazeb je českou záležitostí, v USA mají z cen energií, benzínu a úroků těžkou hlavu, tohle je celosvětový problém. Řekněme si to touto dobou příští rok. Takto vypadá "růst" průměrných cen Rolex.
 13. Já si počkám na výprodej, až příští rok začnou končit fixace na hypo a ze 2 % to půjde na 7 %, k tomu energie 3-4 násobek, to bude zajímavé kombo.
 14. Když jsem naposledy byl u Bechyněho v dubnu, tak říkal jeden z jeho lidí, ani nedává smysl se zapisovat, ty více poptávané RLX budou na několik let.
×
×
 • Create New...