arnie2000 Posted April 22, 2010 Report Posted April 22, 2010 Tak vcera mi konecne prisli od timeparadise zo singapuru,vydrazene na ebay.Platene boli 7.4,odoslane 9.4 do Franfurktu,z Franfurktu na SVK 16.4,u mna doma 21.4. Uz rok som sa po nich pozeral a vahal,no v robote boli nejake odmeny,aj narodky sa blizia,tak preco si nespravit radost(aj ked k tomu my chronopostihnuty ani narodky nepotrebujeme ).Chystam sa aj na svoju prvu recenziu,hadam pocas vikendu sa podari. A teraz zopar foto Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
taurus24 Posted April 22, 2010 Report Posted April 22, 2010 Pěkné hodinky, taky jsem po nich kdysi pukukoval . A ten řemínek s červeným prošitím je k nim perfektní. Ať slouží k radosti.
arnie2000 Posted April 22, 2010 Author Report Posted April 22, 2010 Dakujem pekne,inak ten remen som povodne kupoval k ROTARY,ktore predavam,ale pockal som si na CITIZEN-y,lebo maju cerveny subdial a cervene presitie k nim ide
hitmi Posted April 24, 2010 Report Posted April 24, 2010 Suprové hodinky, gratuluji. Už se těším na tvoji recenzi
KFL Posted April 24, 2010 Report Posted April 24, 2010 Gratuluju! Taky jsem je měl, moc fajn záležitost!
Radek K Posted April 25, 2010 Report Posted April 25, 2010 No jo timeparadise, taky jsem si tam bral citizen. Tak ať slouží.
wen Posted April 26, 2010 Report Posted April 26, 2010 Ten řemen k ním sedí jak p...l na hrnec. Jinak gratulace!
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now