Jump to content

KFL

Member_50
 • Posts

  4,635
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by KFL

 1. By mě zajímalo, kde se u toho "vtipu" vzal De Niro...
 2. Ja teda radsi sedan, ale tohle taky dobry. Hlavne stavem a vsim, takze kufr ozelim.
 3. Jj, RS3 z 2019... 400 kobyl, 500 Nm, quattro a 1560 kg váhy (+/-), plus ten skvělej pětiválcovej randál. Je to úžasně nakrklej bonbon - když jsem se byl svézt a poprvý za to trochu vzal, úplně mě to rozesmálo. Ke Stařeně ideální parťák, použitelnej celoročně, tak spolu snad budou vycházet :).
 4. Novy daily vozidlo z bazaru se blizi…
 5. Myslim, že na průser jsou potřeba vždycky dva. Nikdy to není čistě jednostranný. To zaprvý. Nikdo neříká, že jsem vítěz. Prošel jsem si dlouhou fází pocitu viny a protože nejsem od přírody bezcitnej hajzl, rozhodně jsem si to neužíval. A patří mi to. Jistě, zbytek familie na tom nebyl o moc líp. To zadruhý. No a zatřetí jsem udělal - v rámci možností toho průseru - všechno pro to, aby byly dopady co nejmenší. Nechal jsem za sebou barák, kterej jsem ještě doplatil, komplet domácnost, auto, vybavení a nechtěl jsem po ex logicky ani korunu. Protože jsem to bral tak, že když jsem to pos*al já, je to správný řešení. Pyšnej na sebe nejsem, ale stalo se a svědomí mám v rámci situace čistý. Všichni se mají dobře a jak jsem říkal, s ex fungujeme skvěle (frajera má) a děti jsou v pohodě (s tím nastaveným režimem). A o to jde nejvíc. Víc k tomu nemám.
 6. @martar - Jak jsem psal předtím, ex je velmi rozumná žena a nikdo se o kluky líp nepostará - po všech stranách. Já vypomůžu tam, kde už její síly nebo skilly nestačí - operativně, jak je potřeba. Pro děti je důležitý hlavně stabilní zázemí, režim a fakt, že spolu s ex skvěle vycházíme, což se na ně ve finále pozitivně přenáší. Jestli se vidíme co tři dny nebo jednou za dva týdny, fakt nehraje roli, pokud mají kluci dost citu.
 7. Slovo zařídil je diskutabilní, každopádně - je to špatně?
 8. Kucí, trochu nadhledu by neškodilo. Že někdo - obecně - třeba nemá k dětem (vlastním, vyženěným) 100% commitovanej vztah, neznamená, že je nemá rád nebo jima pohrdá či se k nim chová hnusně. Ne každej je zapálenej rodič. A co se mně týče - víkendy ob-týden byla dohoda s ex. Kvůli stabilnímu režimu pro děti, lepšímu plánování času, volným víkendům a dalším věcem na obou stranách. K tomu nepraktická vzdálenost mezi oběma bydlišti. Kluci jsou spokojený, těší se ke mně, já zase na ně a to je, myslim, důležitý. Vždycky si to užijem, ať už u mě propaří víkend na xboxu nebo něco podnikáme, a všichni jsou happy. Pokud se teda neučíme, to moc rádi nemaj. Pro úplnost dodám, že si během těch dvou týdnů i voláme nebo píšem. A samozřejmě přes prázdniny je to jiný. Ještě nějaký dotaz či koment? @Zmizík - díky, že ses mě zastal, předsedo
 9. Tvl, Fazer je zpátky!! Pamatuju si, že jsme spolu mluvili kvůli Zenithům někdy ve 2015 a nebyl to veselej hovor. Mám radost, že jsi tady! Jak to tu pročítám, tak jsem vlastně v pohodě. Manželství jsem porušil já s jinou paní, nechal většinu věcí doma a šel. O rok později rozvod - v klidu a dohodou. Děti v pohodě, mám je jednou za 14 dní na víkend (takhle jsem to chtěl, jsem ryze neotcovskej typ), popř. dle dohody operativně jinak. Teď je to 3,3 roku. Paradoxy - s tou "životní láskou" už od června nejsem, s ex-manželkou máme dneska v podstatě best friends vztah, kdy já s ní diskutuju mimo jiné jejího frajera a ona se mnou zase moje strasti. V zásadě jsme ve stavu jako před rozchodem, akorát bydlíme každej jinde a nespíme spolu (a to se nedělo ani předtím). A je to fajn. Jinak je mi 43 a kromě zábavy na Tinderu mám dojem, že už vlastně ani žádnou ženskou nechci. Zvyk jsem si na svoje pohodlí a míru svobody .
 10. Já mám dojem, že ta story s Patekama je taková urban legend.. už tu byla víckrát.
 11. Napadlo mě, kdo s tím přijde první, ale fakt jsem byl milej.. nejsem ty . Když už, tak se píše "mně" (3. a 6. pád je mně, zbytek mě) .
 12. Neuvěřitelný. Volá mi telesales a nabízí mi nějakou věc. Slečna je milá, tak jsem jí taktéž mile (protože chápu, jak nevděčnej job má) řekl, že jí vůbec nezávidím její práci, ale že nebudu mít o nabídku zájem. A dostalo se mi zpátky této věty: "O moji práci nejde, jsme lidi a myslím, že si můžeme navzájem říct věci čistě a slušně. Tak prosím příště zkuste být slušnější, svět pak bude hezčí místo. Na shledanou!" A zavěsila. Takže jsem nejenom přišel o ultravýhodnou nabídku kapitálových investic, ale ještě jsem za hulváta. To je den!
 13. Do Ingredients jen na vlastní nebezpečí. Tuhle jsem tam byl kupovat kolektivní dárek pro kolegyni na rozloučenou a odešel jsem s dalšíma dvěma věcma pro sebe navíc. Abych je pak přidal k těm dalším pěti, co už mám doma a nevím, kterou dřív používat...
 14. Pokud to tu nebylo - Tomáš Etzler / Novinářem v Číně, co jsem to proboha udělal? - výborný a zajímavý (i děsivý) čtení.
 15. Tak moje řešení je stejný jako Lamiczkovo, čili nemá smysl ho sem cpát znova. Ale aspoň jsem si připomněl, jak se dělá spoiler ;).
 16. Mince jsou easy. Šprcka taky, stačí jedna a pořádně vymejt, ne? Jinak tu pohlavní asi vim, ale nevim, jak udělat skrytej komentář.
 17. Já se včera dohrabal na 109 slov/545 úhozů v CZ a 98 slov/489 úhozů v ENG. Stačilo cca 20-30 minut furt jenom psát. A jinak souhlas, mělo by se to učit už na ZŠ, na druhym stupni... Já k tomu přišel až na střední. Předmět Obchodní korespondence jsem od začátku nenáviděl a jako správnej frajer se vsadil s profesorkou, že v prvním pololetí budu stejně rychlej se dvěma prstama jako ostatní, co se budou učit poctivě. Bajle na vysvědčení mě vyvedla z omylu a pak jsem všechno horečně doháněl na jaře. Denně 2-3 hodiny opisování časopisů a tak. Červnovou třídní soutěž na rychlost jsem nakonec vyhrál (měl jsem kolem 600 čistejch úhozů za minutu) a na výzu potom jedničku, že jo... Ale musím říct, že i těch dnešních 545 už mi přijde jako totální uzlování prstů - neumím si představit přidat dalších 100 úhozů navíc, čehož dosahujou ti nejlepší (rekord je 212 slov za minutu, haha!).
 18. Jen tak… po tech letech naka zmena. Jsem holt serednejsi nez Jeremy, no. Za to nemuzu .
 19. Dneska jsme se s kolegama hecovali, kdo jak píše všema deseti. Tak jsme si dali závod na jednom ze serverů, kterej nabízí češtinu. Potěšilo mě, že to tam pořád je :). (v ENG dám jen 84 slov za minutu) Kdo by chtěl - Český Test Psaní Na Klávesnici Czech - 10FastFingers.com
 20. IMHO o TP nejde, jen o fakturu. Ale prace bude resit prepis, tak zkusim pumpnout frajery, at to prihlasej rovnou na ni a dodam k tomu dalsi smlouvu. Uvidime. Kazdopadne mam jasno - dik .
×
×
 • Create New...