Jump to content

Recommended Posts

Posted

Ahoj.. Potřebuji radu. Mám tady na zjištění závady jedny Seamaster Planet Ocean (nejdou- stojí v kolech a je tam špatná hřídel korunky). Obyčejné falzy poznám ale tady nevim. Zákazník je pry dostal :-) Co vy na to dík? Možná jsou origo, jen mě není jasné, že ani majitel neví.

PS: Já už dnes ničemu nevěřím. Kluci v číně udělají skoro všechno :-)))

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted (edited)

Tohle by byly jedny z nejdokonalejších fejků, které jsem kdy viděl ...

Jako fejky se mi to nezdá ...

Edited by rorda
Posted (edited)

Podla mna origo.

 

Cinanci by sa zo strojom a aj dynkom tak nemaznali

 

Zaraza ma vsak front cisel 3,6 a 9...su volajake malinkate

Edited by stando
Posted

podla strojceka by som povedal, ze su originaly, no kludne sa mozem aj mylit, nie som expert..

ak ta to chces vediet na 100 percent, posli fotky do omegy, prip. si vypytaj karty k hodinkam..

Posted

hmmm provedení incablokového pérka jak na čínské strojku, dost obyčené opracovaní mustku kotvičky. Origo nemají všechny šroubky modřené? Kdo zvás se víc vyzná at napíše. Jinak to 9 místné číslo je stejné na strojku i na pouzdře. To 81......98

Posted
hmmm provedení incablokového pérka jak na čínské strojku, dost obyčené opracovaní mustku kotvičky. Origo nemají všechny šroubky modřené? Kdo zvás se víc vyzná at napíše. Jinak to 9 místné číslo je stejné na strojku i na pouzdře. To 81......98

Jestli je to 9-místné číslo, je to fejk.

Originál musí mít 8-místné číslo!

Posted

Dík kluci a děkuji Seamaster za ten odkaz... zajímavé čtení. Na Googlu sem hledal ale toho rozdílu v číslech 3,6,9 sem si všiml až po upozornění :-) Jinak laik to fakt nepozná ! Tahle řada fejků je asi jiná liga. Dík David

Posted

sakra ludia, mate pravdu.. stacilo trochu googlovat, vobec som si nevsimol tych subcifernikov.. originali maju predsa tie na 3 a 9 vacsie a na 6-ke je mensi, velkost cislic je tiez divna.. neviem na co som sa pozeral..

tak menim nazor, je to fake.. no ale pisal som, ze nie som expert.. :P

Posted

:-) prý, že čínani by si stím tak nehráli.... jj dnes lepší ničemu nevěřit. Podle mě i některé svýcarské firmy mají tovarny v číně a dohlíží na kvalitu ale celkovou montáž provedou ve švajcu.

Posted
Origo by mali byt cisla 3,6 a 9 rovnako velke ako 12ka

 

Stejně je to celkem vtipný.. Že jim stojí za to takhle kopčit ten strojek, kvalita asi bude taky slušná a pak si nevšimnou že maj tři čísla na cifru jinak velký. Teda zaplaťpánbůh za to, jenom mi to tak úplně nejde do hlavy protože podle toho jak maj udělanej i třeba ten datovej věnec si s nima někdo dal sakra práci. Mimochodem, takovýhle fejky v ceně 10 tisíc plus mi přijdou jako úplně totální úlet:)

Posted

Před rokem sem měl v ruce zlaté Rolex, byla tam nějaké Eta. Zabaveno při exekuci, někdo je měl v sejfu. Měl se na to udělat znalecký posudek a po konzultaci zjištěno, že je to fake ! Zlato 750/000- 18K.

Posted
Stejně je to celkem vtipný.. Že jim stojí za to takhle kopčit ten strojek, kvalita asi bude taky slušná a pak si nevšimnou že maj tři čísla na cifru jinak velký. Teda zaplaťpánbůh za to, jenom mi to tak úplně nejde do hlavy protože podle toho jak maj udělanej i třeba ten datovej věnec si s nima někdo dal sakra práci. Mimochodem, takovýhle fejky v ceně 10 tisíc plus mi přijdou jako úplně totální úlet:)

 

Jasny, meli by na to delat vlastni,ze? No jo, ale jak by se asi po svete prodavaly dobre udelany originaly Huang He oproti dobre udelanejm fejkum Omega ;)? Takze proto jim to za to, bohuzel, stoji..

Posted
Jasny, meli by na to delat vlastni,ze? No jo, ale jak by se asi po svete prodavaly dobre udelany originaly Huang He oproti dobre udelanejm fejkum Omega ;) ? Takze proto jim to za to, bohuzel, stoji..

Ale ne tomu rozumim, jenom nechápu to že když už si s tim takhle vyhrajou, že si pak nevšimnou že maj tři čísla na cifru jinak velký. To je mi jasný že se jim to takhle vyplatí víc:)

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...