Kat251 Odesláno 28. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 28. dubna 2010 Zdravím, nějakej taloš vytvořil kolekci triček pro vyznavače rolád a pamů... kolekce roku 2006 http://www.newturfers.com/bin/mwf/topic_sh...799;hl=;hlm=uid nová kolekce na fejsbůku http://www.facebook.com/search/?init=quick...&ref=search cena 60-80 éček
volfda Odesláno 28. dubna 2010 Nahlásit Odesláno 28. dubna 2010 No, nevím jestli bych je nosil, ale na sraz chronomagu optimální
Kat251 Odesláno 29. dubna 2010 Autor Nahlásit Odesláno 29. dubna 2010 Hele a nejsou to faky? Fejk nefejk, hlavně že jsou to automaty
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se