timemachine Posted April 30, 2010 Report Posted April 30, 2010 Všechny zdravím, našel by se tu někdo, kdo by byl ochoten a hlavně schopen zajistit prezentaci resp. prodej na e-bay.de? Jde mi o kompletní vytvoření prezentace jednotlivých výrobků. Já, němčinářský hotentot, toho nejsem schopen. Jednalo by se dlouhodobější spolupráci, na konkrétních podmínkách bychom se domluvili. Tak kdybyste měl někdo zájem, případně o někom věděl, tak dejte, prosím, vědět. Díky. Ota. (Timemachine)
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now