martin151 Odesláno 16. května 2010 Nahlásit Odesláno 16. května 2010 Ahoj,chtěl jsem se optat kdo všechno vyrábí pilotky , které mají ruční nátah a středovou vteřinovku ,převážně jsem našel jen automaty s Etou 2824.(asi to jsem to nenapsal uplně správně tak mne prosím nekamenujte) Diky Martin
Onisan Odesláno 16. května 2010 Nahlásit Odesláno 16. května 2010 čemu říkáš "pilotky" ? B-Uhren a nebo i jiné hodinky "pilotů"?
martin151 Odesláno 16. května 2010 Autor Nahlásit Odesláno 16. května 2010 Konkrétně by hledám stejný jako sou ARCHIMEDE PILOT H ,ale na ruční nátah ....
Onisan Odesláno 16. května 2010 Nahlásit Odesláno 16. května 2010 B-Uhren ...hmmm ....Tak to máš blbý A cena? Jaké je tvoje cenové maximum?
martin151 Odesláno 16. května 2010 Autor Nahlásit Odesláno 16. května 2010 kam tím smeřuješ zatím hledám ,ale 50000 za ně nedám
Horhe Odesláno 16. května 2010 Nahlásit Odesláno 16. května 2010 A co Laco? Jsou sice dražší, zato maj větší průměr:)
Onisan Odesláno 16. května 2010 Nahlásit Odesláno 16. května 2010 No, že B-Uhr s tvojí specifikací koupíš buď jako lowend od soudruhů z Čínské lidové republiky a nebo už v dražších variantách než jsou tebou zmíněné Archimede. A v nějaké té střední kategorii kolem cca 30 to je prostě problém sehnat... Pravděpodobně tě to dožene spíš k tomu, zda si v cenové hladině Archimede vybrat buď mimostředku s manuálem a nebo centrální s automatem
Onisan Odesláno 16. května 2010 Nahlásit Odesláno 16. května 2010 Tady http://www.aristo-watch.de/news/aristo_xl.htm máš jednu možnost ... Ale je to Aristo a to, co se týká provedení, není na takovém levlu jako Steinhart, Laco, nebo třeba Stowa....
martin151 Odesláno 16. května 2010 Autor Nahlásit Odesláno 16. května 2010 (upraveno) Laco sou cool , ale těch 55 mm si dám leda na krk , nebo doma do kuchyně pro mě je 44 akurát ,kouknu kolik chtěj za Arista.Ale němčina není mein hobby... Upraveno 16. května 2010 uživatelem martin151
Koniferka Odesláno 16. května 2010 Nahlásit Odesláno 16. května 2010 Laco sou cool , ale těch 55 mm si dám leda na krk , nebo doma do kuchyně pro mě je 44 akurát ,kouknu kolik chtěj za Arista.Ale němčina není mein hobby... 500 evropských grošů
Návštěvník Odesláno 16. května 2010 Nahlásit Odesláno 16. května 2010 (upraveno) TOURBY Prosím tě ptáku z popela zrozený, ušetři mě. Už několik týdnů mám pocit, že jsem vyléčený a ty sem flákneš podle mě nejhezčí variaci béček ve střední třídě a ještě s povedenou centrálkou BTW Kolik stojí ledvina? Upraveno 16. května 2010 uživatelem Roman I.
Koniferka Odesláno 16. května 2010 Nahlásit Odesláno 16. května 2010 (upraveno) Prosím tě ptáku z popela zrozený, ušetři mě. Už několik týdnů mám pocit, že jsem vyléčený a ty jsem flákneš podle mě nejhezčí variaci béček ve střední třídě a ještě s povedenou centrálkou BTW Kolik stojí ledvina? 1189 Euro ve variantě satin finish EDIT:pardon,nevšiml jsem si swan necku,s tím vyjdou na 1489 Euro Upraveno 16. května 2010 uživatelem Koniferka
PhoeniX Odesláno 16. května 2010 Nahlásit Odesláno 16. května 2010 BTW Kolik stojí ledvina? Záleží na místu prodeje. Ale vyprdni se na to. Vteřinovka je úžasná. Vlastně celé hodinky jsou takové. Chtěli udělat kopii a povedlo se jim to.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se