Jump to content

martin151

Member_50
 • Content Count

  689
 • Joined

 • Last visited

5 Followers

About martin151

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Doma

Recent Profile Visitors

5,761 profile views
 1. Modrý Ombré cifrerník to mohu ... To záleží na kolik to vyjde, ale dobrý nápad.
 2. Pěkný škoda, že nemám tlapu jak mědved..
 3. Za mě super, až na to datum...
 4. Na Akváče jsem také koukal nakonec to není špatné a Bondovky mi stačí 2254. Nakonec to nechám uležet pár měsiců snad se něco objeví. Díky Všem .
 5. Díky Andy, ale Bell and Ross mám rád ale já těd nechci tištěný ciferník, navíc to vypadá jak moje GMT Wardy.
 6. Rolex je momentálně mimo budget a Tudor nevím jaký je život bez NOdate . Skalní fanda bych byl rád, hlavně proto že hodinky po půl roce hned neotočím.
 7. Hodinky hledám na běžné nošení, košile a oblek není muj profil SBGM227 jsou opravdu nejuniverzálnější bohužel jsem našel jen second hand a jejich cena je stejná jako SLA a k těm mě to táhne nejvíc ( z Koscomu je brát nebudu, ale záruka pět let není špatná ). Po praktické stránce PO2500 jsou nej a že jsou vintage mě vůbec nevadí. Ještě mě napadá počkat na Oris kam všude dá ten svůj nový kaliber 400, ale Aquis 43,5 jsou na mě moc masivní.
 8. Vlákno jako je tohle není první ani poslední. Zjistil jsem, že mi nejvíce vyhovují sportovní hodinky velikosti 39- 40-42 mm max. co mají aplikované indexy a datum a lunetu. Pár kousků hodinek mi pod rukama prošlo, tedy rozhodně se nemohu porovnávat s některými jedinci. Chce to změnu říkám jsi mám jít Švýcarskou cestou ? Tedy Omega PO 2500 klasika nemám jim co vytknout, nebo Tudor BB58 Blue, nová inhouse strojovna, hliniková luneta a nýty na tahu nejsou pro mě problém, jen to Datum.... Či japonskou cestou konkrétně Grand Seiko SBGR27. To pouzdro nemá chybu, jen jsou trochu moc sterilní, něco
 9. Já mám 2254, protože : mají meče - ne skeleton ručky, nízké pouzdro. Ale nemám skušenost s keramikou a netuším jak se zachová keramika pokud spadne na kamennou dlažbu, ale antimagnetický kalibr zní zajímavě, ale cena servisu také . Mám v hledáčku POčka a tam je rozdíl mezi starou a novou generací tuším velký.
 10. Jak se nosi tyhle POcka, pokud maji tloustku 15,7 mm ?
×
×
 • Create New...