Přejít na obsah

Letecké PRIM automat


Doporučené příspěvky

... Zajímavější mi přijde, že má v nicku "prim" ...

 

Tak to bych nikterak zajímavým neshledával, neb tohle slovíčko znám z latiny...a sežeru vlastní boty, pokud ho nenajdete ve většině jazyků evropského prostoru s +- stejnou sémantikou :) A že je "američtina" evropského původu, znají tam i tohle slovíčko :) Jak prosté.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych nezakládal nové vlákno. Tak a od včera mám taky a hned trio. Tedy jen jedny jsou už na 100% moje, další dvoje čekají až ještě seženu pouzdra na Prim sport 2. viz poptávka zde.

Plánuji jedny nechat tak jak jsou, jedny časem Parexo pouzdro to by měl nosit na tlapce můj syn a jedny Elton pro mojí tlapu. Vše urychlím, když se zdaří prodej SEAGULL zde. To kdyby jste chtěl někdo pomoci. :rolleyes:

Foto není můj kámoš a jiné létající stroje při ruce momentálně nejsou. :crying_anim: Tak to berte, že jsem měl snahu se podělit o radost. :cheers:

 

 

Inspirován tvými letadly jsem zkusil tohle:

 

 

post-5320-009217300 1287176183.jpg

 

 

Edit: překlep

Upraveno uživatelem Honza.manta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobry den, dostali sa mi do ruk primky automatik letecke, mam ich aj so zarucnym listom, ale nie je na nom datum. ako, podla coho zistim ci su to povodne diely, alebo su repasovane? Ten co mi ich dal tvrdil, ze vsetko je povodne a ze neboli nikdy pouzivane :o . Naozaj nie je na nich ziadny skrabanec a podla mojho laickeho oka su v 100 percentnom stave. az je mi luto ich nosit.

post-12982-053003900 1287315445.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pošli ostré fotky zepředu a zezadu, takhle se to nepozná. V civilu se jich normálním způsobem moc neprodalo, asi není moc lidí, kteří je mají i s origo záručákem. Podle barvy indexů na cifru bych tipoval spíše novodobou produkci, ten původní má tu zelenou méně křiklavou /může to ale být také barevným podáním fotoaparátu.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pošli ostré fotky zepředu a zezadu, takhle se to nepozná. V civilu se jich normálním způsobem moc neprodalo, asi není moc lidí, kteří je mají i s origo záručákem. Podle barvy indexů na cifru bych tipoval spíše novodobou produkci, ten původní má tu zelenou méně křiklavou /může to ale být také barevným podáním fotoaparátu.

 

 

 

Tak, podarili sa mi ostrejsie fotky. Tieto nie su z civilu, maju cislo. Mam k tomu aj zarucny, ale nie je vyplneny a sluzil asi ako navod na udrzbu

post-12982-071561900 1287431398.jpg

post-12982-089159700 1287431463.jpg

post-12982-057396800 1287431603.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...