Přejít na obsah

A A THUSAL ???


Doporučené příspěvky

Tak a dá se říci, že je hotovo na 100% Říkal jsem, že to čas dá zase dohromady. Ale tomu času pomohl hodně zdejší velice všímavý a inzeráty na netu sledující člen fóra, že VintageLovere a řemen od Zrna tomu dobal koule, jak se tu sem tam říká, že? Tedy aspoň podle mě :smile_anim:

 

Stálo to za to a mám dvojnásobnou radost :)

Fakt se mi líbí - ta zlatá, ten řemen, krása pohledět a ještě větší nádhera je mít na ruce, že ? :)

 

Má to šmrnc i po těch letech a oproti minulému pokusu je to 100 a 1 ;)

 

Ten pocit, když si dám zrenovovaný kus po velké námaze a shánění dílů na ruku je nepopsatelný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc.

A děda ze shora určitě taky žasne. A snad i už odpustil ten pokus o vyčištění a poté vlastně zničení ciferníku. Ale i tak to prostě byl pokus o záchranu a mě se docela zamlouval. Ale teď to je opravdu pro mě pošušňáníčko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
V 19. 10. 2012 v 19:37, pikec napsal:

Tak a dá se říci, že je hotovo na 100% Říkal jsem, že to čas dá zase dohromady. Ale tomu času pomohl hodně zdejší velice všímavý a inzeráty na netu sledující člen fóra, že VintageLovere a řemen od Zrna tomu dobal koule, jak se tu sem tam říká, že? Tedy aspoň podle mě :smile_anim:

post-7277-053355500 1350668032.jpg

post-7277-090645900 1350668217.jpg

No nádhera, ty samé hodinky mám po tátovi. Ten je dostal v roce 1947 od svého strýce, který je dovezl ze Švýcar. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...