Přejít na obsah

Padělky za 11milionů.


vraby

Doporučené příspěvky

No jo, ale jedenáct mega kdyby to byly originály a v maloobchodních cenách. To si zase novináři pomohli titulky.

 

V nákupu bych to odhadoval do 100 tisíc Kč. :D

 

Tohle mi vždy dostává. Docela rád bych viděl padělky z 11mega, to je zhruba součet všech faků, které jsou aktuálně k dostání v Bangkoku :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to přesně jak píše Kamil - uvádí se cena originálů, ne fejků. Taky je tam napsáno, že jich bylo 136 ks. Máme na to "od vrchnosti" tabulky, kolik za které počítat (bere se značka, ne model) a je třeba dodat, že je vše i tak silně podhodnoceno. Proto mě tady ta částka docela dostala, protože je to v průměru cca 80k na kus. Zkusím zjistit něco blíž.

 

EDIT: Jinak fejky se prodávají na tržnicích v cenách cca 50 - 80 EUR za kus.

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, ale jedenáct mega kdyby to byly originály a v maloobchodních cenách. To si zase novináři pomohli titulky.

 

V nákupu bych to odhadoval do 100 tisíc Kč. :D

 

Jo jasně,jen jsem koukal kolik už se toho fejkuje(těch značek).Jednou vylezu vylezu ven a budu mít na ruce usmrkané Suma a všichni okolo Rolex,Breitling,IWC to bude prd.l. :clap: Upraveno uživatelem vraby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodejní hodnota by v případě originálního zboží činila přibližně 11 195 000 korun

 

ja nevim, ale prijde mi, ze kazdy vi, ze se jedna o cenu origo zbozi. at uz jde o cigara, soft, obleceni, hodinky.

 

ale i tak, prumerna cena na 1 hodinky je 80.000. kdyz tam byly skvosty jako PP, ALS, AP, H...bych cekal vyssi cenu teda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prodejní hodnota by v případě originálního zboží činila přibližně 11 195 000 korun

 

ja nevim, ale prijde mi, ze kazdy vi, ze se jedna o cenu origo zbozi. at uz jde o cigara, soft, obleceni, hodinky.

 

ale i tak, prumerna cena na 1 hodinky je 80.000. kdyz tam byly skvosty jako PP, ALS, AP, H...bych cekal vyssi cenu teda.

 

 

Jo tak jsem to pochopil i já. To snad se takto vždycky uvádí....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak jsem to pochopil i já. To snad se takto vždycky uvádí....

 

Tak tady to asi pochopili všichni, protože známe ceny originálů a faků, to jen novináři to záměrně podávají tak, aby to byla velká zpráva. I když je to trochu divné, uvádět cenu, kterou to nemá. To je jako za křištál uvádět cenu diamantu :thumbsdown_anim:  

Upraveno uživatelem volfda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady to asi pochopili všichni, protože známe ceny originálů a faků, to jen novináři to záměrně podávají tak, aby to byla velká zpráva. I když je to trochu divné, uvádět cenu, kterou to nemá. To je jako za křištál uvádět cenu diamantu :thumbsdown_anim: 

 

ale to je asi normalni praxe. to je jako filmovy/soft prumysl uvadi, ze trati miliardy dolaru na vypalenych dvd atp. pritom kdyz nekdo lizne photoshop tak by si ho stejne nekoupil, takze skoda vlastne nevznikne. ale to bychom se dostali nekam jinam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ricousi, víš co by mne zajímalo? Co se s těmi zabavenými fejky pak dělá?

 

Pokud soud rozhodne, že to fejky jsou, musí se zničit - kladivo a spalovna :bangin:

Končím u cla za 2 měsíce, snad bych nějakou takovou "akci" mohl ještě stihnout a pořídit fotodokumentaci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

a komu to uniklo ve vlákně humor - tak ještě jednou :D -"ze stejného blogu"

 

So I've decided to ring the above mentioned mobile phone number in order to

find out what is really going on here.

- Hi, my name is Nicholas Hacko. I am a watch dealer.

I've just visited your website and wonder if you also wholesale watches?

- Hi. Well I am just a watch dispatch person you need to talk to my boss.

- That's fine. However, it is important that before we enter into any business transaction, I want to make sure I am not breaking any laws...

- What do you mean?

- Well you guys do sell fake watches, right?

- No, not fakes. We sell replicas.

- Replicas, fakes, same thing...

- No, no. Our replicas are NOT fakes!

- Oh sorry, my misunderstanding. So you actually do sell genuine Rolex watches?

- No, no. You don't understand the difference with fake and replica...

- Huh?

- ... not genuine Rolex, just Rolex replica. But definitely not the FAKE Rolex.

- OK I see. You sell REPLICA Rolex!

- That's exactly right. Genuine replicas which look identical to real Rolexes.

- Very good. So would you be able to accept payments in replica money?

- What do you mean, I don't understand???

- You know, the replica money. Money which looks identical to real money but it is just replica. Like the stuff I can print on my printer...

- [laughter...] I don't know, I am just a dispatch worker. You really need

to talk to my boss [more laughter...]

- OK - let's say that I do come into agreement with your boss and he does accept my replica money for his replica watches - which sounds like a perfectly fair deal to me - would you accept that replica money as your wages?

- [upset voice] Are you serious??? I don't work for fake money!!

- No, no, no - it is not FAKE money, it is just REPLICA money, mate ...

- Sir, I am busy, if you have any more questions please send us an email.

Our email address is info@Replicax.com.au .

Thanks for calling. [phone hangs up]

Upraveno uživatelem YPO
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...