Jump to content

vraby

Member_50
 • Content Count

  6,622
 • Joined

 • Days Won

  1

About vraby

 • Rank
  ?
 • Birthday December 24

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno
 • Bydlí
  Komotau

Recent Profile Visitors

18,244 profile views
 1. Klidně bych si to s tebou vyměnil. Nevím co máš za problém, píšeš tohle.
 2. pěkný bordel v tom je,někdo musí doma smrdět 14 dní 2x test a někdo 1x test a ani 14 dní se nedodržuje týden doma mám skoro za sebou,snad to nebude na rozvod.......
 3. Ten test ve firmě dělala ext. firma,tak by měli jít ještě na jeden test? Pravidla jsou snad stejné jestli to dělá hygiena nebo ext. firma ne? Jak se tedˇokolo toho motám tak v tom je pěkný chaos. Jsou lidi co nechtějí být ani hlášeni atd
 4. Zítra jdu na 1. test uložený hygienou, od maželky firma testy udělala a co jsou negativní tak do práce. Jde mi spí o to,že někteří byli nahlášeni také na hygieně a po negativní testu šli hned do práce,žádné dodržení těch 14 dní.
 5. Má prosím někdo přehled o dodržování karantény po negativním PCR. Je možné ihned nastoupit do práce nebo dodržet 14dní ?
 6. U nás to je relativně známo od 6.8. potvrzeno pozitivní 9. 8. a zbytek rodiny jdeme 14.8. na testy. Mě to prostě příjde moc zdlouhavé,ale nerozumím tomu. U mě v práci se také podivovali,že na test až tak pozdě. Jasně mají obavy aby se to nerozšířilo i tam.
 7. Firma kde manželka pracuje dnes bude testovat všechny zaměstnance a výsledky druhy den. (soukroma laboratoř). Ta rychlost je v tomto případě snad na prvním místě.
 8. Staré lékařské knihy pro sběratele. 2 díly. Vydáno 1923 F.Strnadel & Co. Prag. Dr. M.Kahnn Velmi zachovalé. Prodál bych nebo vyměnil za něco (ale fakt nevím) cena lítá od 20 do 80 éček co jsem našel. Knihy určitě někdo ocení,škoda vyhodit i když manželka by se s tím nepárala.
 9. Dnes volala hygiena,tak na testík až v pátek. Si dávají na čas......to mi jebne.
 10. Nikdo nevyužije pro seniora? Nechám do pátku a jinak nechám asi doma .
 11. Firma zařídila testy hned druhy den,ale hygiena nepovolila. Dělají si to po svém s delší časovou prodlevou a tim pádem další možnost nakažených. Jak píše sery.vlk.
 12. 7 lidí. od manželky z práce bez jakehokoli příznaku na Cov. a. pozitivní testy,.
×
×
 • Create New...