Jump to content

vraby

Member_50
 • Posts

  7,103
 • Joined

About vraby

 • Birthday December 24

Profile Information

 • Pohlaví
  Neuvedeno
 • Bydlí
  Komotau

Recent Profile Visitors

19,281 profile views

vraby's Achievements

MegaXXLzávislák

MegaXXLzávislák (8/8)

 1. Že to kopl na píču nic, ,už v TV je budou omlouvat.
 2. Mrkni do prodej.vlákna něco tam je.(cena?)
 3. Vzal bych ten Levenhuk,jestli je finanční strop a nebo https://www.alemat.cz/dalekohledy-optika/dalekohledy/binokularni/nikon-dalekohled-cf-aculon-a211-10x42?category=700692&productListControl-price[max]=5000&productListControl-price[min]=263&productListControl-paginator-page=11
 4. Jasně jasně,ještě jsem koupil nějaké kartáčky na čištění. Nepokazím nic když doplácám bílou lithiovou vazelínu jen na řetěz?
 5. vše na co se ptáš se dá bežně koupit,jak návleky tak zimní tretry a i ta čepička na hlavičku a když už tady plkám,čím mažete řetez,kazetu atd ?
 6. O změně doktora uvažuji Rám jsem měl velký ted OK ta tepovka je moc,ale žádný závod se nekonal,tuhle tepovku 136/143 jsem měl když jsem začínal a postupně to šlo dolů(historie Garmin) i mladej říkal,že to vypadá jak kdybych valil naplno
 7. Rezultát EKG v pohodě TK zvýšený ,ty nohy asi od páteře,zítra odběr krve a prášky Připadal jsem si tam jak blbec. Když jsem jí to vylíčil tak odpověď byla “a myslíte že to někdy nepřijde “
 8. To je smutné a vůbec si tohle nepřipouštím,ale tady to je s doktorama docela nahovno. Ted mi volal i kámoš a ten si díky zdejším doktorům také užil své. Chce to asi nějaké lepší kontakty ve zdravotnictví a nebo bejt u doktora trochu od rány,ale to já moc nejsem.
 9. v prosinci bude 52 menší zákrok se srdcem jsem prodělal min.rok a vše bylo v pohodě,zítra zajdu k doktorce a pokusím se jí to popsat
 10. tohle mám z hodinek,žadný kvapík se nekonal jak mi bylo šoufl
 11. Když já nerad moc po doktorech a to by jsi měl poznat mojí doktorku. Dřívější pan doktor to byla jiná,ale už odešel do důchodu. Tam si připadám jak kdybych obtěžovat a snad i diagnózu a léčení abych si měl určit sám. Zitra ráno tam zajdu a uvidíme .
 12. Jak jsem psal, už jsem něco tuto sezonu najel a nic zásadního jsem neměnil. Lehká snídaně ,do batůžku nějakou tyčinku a samozřejmě pití . Před rokem jsem podstoupil ablaci levostrané akcesorní dráhy. Do včerejška to bylo vše ok. Hlavně mi nejdou do hlavy ty nohy jak odešly od pasu dolů. Dávejte na sebe pozor,vážně mi bylo včera dost blbě . Snad nebudu muset použit aplikaci záchranka. Jezdivam většinou sám. Dám si pár dní pauzu a potom to zkusím někde okolo baráku.
 13. Tak včera jesm byl rád,že jsem vůbec dojel / došel domů. Po 1.5h na kole najednou bolest na hrudi,říkám si co to je? Přešlo tak jedu dál. Jel jsem další 1h a už jsem se raději rozmýšlel,že plánovanou trasu zkrátím a raději domů. Jenže na rozcestí kde jsem to chtěl ukončit mi to nedalo a jel jsem dál a to byla chyba. Po mírném sjezdu začalo i mírné stoupání a tam to začalo,opět bolest na hrudi a nohy od pasu ztěžky . Říkám si kurva co to je,to se mi nikdy nestalo. Chvilku pauza a jedu dál. Další menší stoupání a znovu se to opakovalo. Před míjejícími cyklisty jsem si připadal jak nějaký lazar co jede poprvé na kole a má to plné brejle. Co ted? Jestli jsem jel nebo šel tak se to opakovalo snad po 20-50metrech. Říkám si to už musím nějak dotahnout do určitého bodu a tam už pojedu jen z kopce. Nakonec jsem to zvládl,ale tohle se mi nikdy nestalo a to jsem jel horší a delší trasy. Tak z pěkného plánovaného výletu se stalo utrpení,jen mi stále vrtá v hlavě co se to semnou dělo. Zdravotně jsem relativně v pohodě a od rána jsem nepocitoval nějaký problém. Tuto sezonu už jsem najel přes 1500 Km a pohoda.Odpoledne jsem mluvil se známou a ta mi říkala,že dost cyklistů si na tyhle problémy stěžuje po covidu,ale já jsem ofiko nikdy covid neměl a nebo jsem o něm nevěděl. Co vy na to? Už jste se s tím někdo setkal?
 14. Než bude kolo na novém rámu tak jsem si pořídil nové bačkory.
 15. Senior střih na inkontinenční pomůcku ne? Nic osobního.
×
×
 • Create New...