Waya03 Odesláno 10. prosince 2011 Nahlásit Odesláno 10. prosince 2011 Tyhle hodinky se mi moc líbily a nakonec se mi povedlo jedny v moc pěkném stavu sehnat. Chce to nechat je vyčistit a promazat u hodináře, ale pak budou jako nové. Pouzdro má asi 36mm a jsou poměrně tenké. Kalibr P2209 s 23 kameny. Jaký by jim slušel řemen, co myslíte? Až budou kompletní hodím lepší fotky. Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se