Jump to content
fobus

Zraz Košice

Recommended Posts

Zdravím všetkých...kedže zisťujem, že je nás tu z východu pomerne dosť tak si dovoľujem navrhnúť zraz v metropole východu v Košiciach...takže čo tak piatok 20. januára? Návrh na podnik nedávam, pretože ma nič s dobrým osvetlením nenapadá...takže prosím o vaše názory...

Fajn...takže zatiaľ to vyzerá, že by môhol byť záujem...čo to miesto? Najlepšie by bolo asi niekde v centre, aby sme trafili všetci...

Fajn...takže zatiaľ to vyzerá, že by môhol byť záujem...čo to miesto? Najlepšie by bolo asi niekde v centre, aby sme trafili všetci...

Čo tak Slávia, alebo Hilton ?

Čo tak Slávia, alebo Hilton ?

Mam pocit, ze Slavia je uz nejaku dobu zatvorena. V Hiltone robia sice dobru kavu a urcite pojde o kultivovanu spolocnost gentlemanov, ale...mne osobne to akosi nesedi.

S Fermuellom sme boli v Auparku, na najvyssom poschodi v Plzenskej hospode, alebo tak nejak sa to vola myslim. Pivo nemalo chybu. Ak by nikoho neurazala "krcma" v nakupnom centre...

Resp. ako navrh davam toto: http://www.pivovar-golem.sk/

Dufam, ze takato "reklama" tu je povolena a status varovania sa mi nezmeni :)

Mam pocit, ze Slavia je uz nejaku dobu zatvorena. V Hiltone robia sice dobru kavu a urcite pojde o kultivovanu spolocnost gentlemanov, ale...mne osobne to akosi nesedi.

S Fermuellom sme boli v Auparku, na najvyssom poschodi v Plzenskej hospode, alebo tak nejak sa to vola myslim. Pivo nemalo chybu. Ak by nikoho neurazala "krcma" v nakupnom centre...

Resp. ako navrh davam toto: http://www.pivovar-golem.sk/

Dufam, ze takato "reklama" tu je povolena a status varovania sa mi nezmeni :)

Aupark môže byť.

V tej Plzenskej som zhodou okolností dnes bol :-) ja som za...je to tam pekné...

Oki...takže to skúsme nahodiť takto...piatok 20. januára o 17,00 hod. Aupark - Plzenská hospoda

1. fobus

Ja nemôžem, idem plesať, čo ma mrzí, že ples je v ten istý deň, :suicide_anim: rád by som sa sVami všetkými stretol a dobre pokecal :smile_anim:

To fobus: vďaka za upozornenie na stretko, určite prídem, tak ma tam pripíš, diki