Přejít na obsah

Zraz Košice


fobus

Doporučené příspěvky

Chlapi, tak ja stale neviem. Caka ma este jedna sluzobka a neviem, ci vo stvrtok, alebo piatok... Kebyze nebude, tak 11. mam pozvanku do nejakej vinoteky na ochutnavku, co asi musim, kedze to je povinnost k ostatnym zucastnenym. To by znamenalo, ze dalsi den idem chlastat s vami a nasledne v sobotu je rozlucka s letom a grilovacka...od piatku do nedele som bol v budapesti a tento tyzden som si este nevidel vlastnu manzelku. No holt, skusim jej nechat zajtra rano odkaz, co na to povie.... a ano...som pod papucou :-))) Bud vam este napisem, alebo snad mam cislo na fermuella, ak sa nestratilo po tom, ako mi zahynul ajfon nedavno a este ani neviem, aku zalohu som mal naposledy. Idem to checknut. Kua...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,2tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chlapi, tak ja stale neviem. Caka ma este jedna sluzobka a neviem, ci vo stvrtok, alebo piatok... Kebyze nebude, tak 11. mam pozvanku do nejakej vinoteky na ochutnavku, co asi musim, kedze to je povinnost k ostatnym zucastnenym. To by znamenalo, ze dalsi den idem chlastat s vami a nasledne v sobotu je rozlucka s letom a grilovacka...od piatku do nedele som bol v budapesti a tento tyzden som si este nevidel vlastnu manzelku. No holt, skusim jej nechat zajtra rano odkaz, co na to povie.... a ano...som pod papucou :-))) Bud vam este napisem, alebo snad mam cislo na fermuella, ak sa nestratilo po tom, ako mi zahynul ajfon nedavno a este ani neviem, aku zalohu som mal naposledy. Idem to checknut. Kua...

 

Chlapec....skús urobiť prefíkaný ťah a navrhni jej aby prišla s Tebou....my sme všetko jemní milovníci hodiniek...v našej spoločnosti sa bude cítiť dobre smile_anim.gif normálny človek má jedny hodinky ( ak vôbec ) keď uvidí čo máme my tak pochopí čo sme za cvoci a máš voľno kedykoľvek gora.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, tak ja stale neviem. Caka ma este jedna sluzobka a neviem, ci vo stvrtok, alebo piatok... Kebyze nebude, tak 11. mam pozvanku do nejakej vinoteky na ochutnavku, co asi musim, kedze to je povinnost k ostatnym zucastnenym. To by znamenalo, ze dalsi den idem chlastat s vami a nasledne v sobotu je rozlucka s letom a grilovacka...od piatku do nedele som bol v budapesti a tento tyzden som si este nevidel vlastnu manzelku. No holt, skusim jej nechat zajtra rano odkaz, co na to povie.... a ano...som pod papucou :-))) Bud vam este napisem, alebo snad mam cislo na fermuella, ak sa nestratilo po tom, ako mi zahynul ajfon nedavno a este ani neviem, aku zalohu som mal naposledy. Idem to checknut. Kua...

 

 

Ochutnavka bola vcera 10.10 vo vinoteke na kovacskej. Bol di? Ja som tam stammgast

 

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čiže ja nemôžem škoda :crying_anim02: mám po práci hneď niečo súrne a potom musím utekať na firemné posedenie otváranie a krst nových priestorov pre našich obchodníkov

 

PS: ale do tretice všetko dobré :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozem len suhlasit s Johnym, skvela partia, atmosfera kaviarnicky, uz len viem, ze nabuduce tatosa necham doma, aby nejaka ta holba pifka padla k dobrej veceri. Zacat mozme v restike kdesi a skoncime v Moulin La Caffe trebars :cheers: . Co som mal dnes na mojej chudej pracke ? Railmastry !!!

post-1780-014297000 1350074597.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže takto nejako...piatkový zraz bol vydarený, je čas začať myslieť na ten ďalší...ako som vravel na zraze - bolo to narýchlo a preto sa niekoľko ( dosť ) členov nemohlo dostaviť...v prípade, že by sme sa dali dokopy všetci ( a nie iba z KE ) mohli by sme sa dostať niekam k číslu možno 15...ale je mi zároveň jasné, že zísť sa v takom počte je asi ilúzia...pracovné a rodinné povinnosti sú silný súper...skúsime tomu dať viac času a aj dva termíny...navrhujem 29. a 30. 11. 2012...presný čas a miesto sa dohodne neskôr...myslím, že je to dosť času aby sa dalo zariadiť voľno...aby to bolo pochopené správne - to nie je myslené 29. alebo 30. ale aj aj - niektorým proste na zraz piatok nevyhovuje..takže si vyber ten správny deň a príď ...a ak si správne trafený tak prídeš obidva dni :smile_anim: ako ja...začnite premýšľať - zoznamy urobíme neskôr...koniec hlásenia...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...