lukas.j Odesláno 2. června 2012 Nahlásit Odesláno 2. června 2012 Dobrý den, rád bych se zeptal, zdali má někdo konkrétní zkušenost s tímto modelem. Uvažuji o koupi, ale jsem začátečník a moc se zatim nevyznám. Příjde mi super cena na použitý material. Budu vděčný za každou radu a názor. Díky moc. http://www.hodinky.c...um-3530-03.html
little_w Odesláno 2. června 2012 Nahlásit Odesláno 2. června 2012 proti gustu žádný dišputát, ale i v téhle cenové kategorii a v titanových modelech by se asi dalo vybrat i o něco víc hodinařiny. čas asi ukazují, ale radost z nich mít moc nebudeš... tedy pokud setrváš na fóru víc než pár dní jinak vítej, samozřejmě.
KFL Odesláno 3. června 2012 Nahlásit Odesláno 3. června 2012 Chybu s nima neuděláš, ale jak píše little_w, nebude v nich moc radosti. Tedy pokud po něčem takovém jdeš. Pokud chceš jen vědět, zda s koupí neuděláš chybu, tak imho neuděláš.Jestli na to nespěcháš, tak tu chvíli vydrž a sleduj prodejní vlákno. Jsou tam Seika i Casia za cenu do 4K, který tě třeba zaujmou víc.
lukas.j Odesláno 3. června 2012 Autor Nahlásit Odesláno 3. června 2012 Díky za uvítání. Už pár dní hledám na netu. Hodinky co by mě zaujali a udělali radost jsou od 5 000 a více. Bohužel momentálně nemam dost peněz na to abych si mohl dovolit hodinky od 5 tis. Když už tak bych rád měl hodinky se safírovim sklíčkem, aby nebyli hned poškrábané a nějaký čas dobře vydrželi a také aby měli kožený pásek. To jsou mé hlavní požadavky na hodinky. Co se týče pouzdra tak na titanu netrvám a klidně může být ocelové. Díky za typ ještě chvilku asi počkám, ale potřeboval bych bohužel hodinky co nejdříve.
Potkan Odesláno 3. června 2012 Nahlásit Odesláno 3. června 2012 To my vsichni nutne potrebujeme novy hodinky co nejdrive U Boccia urcite chybu neudelas, co se kvality za tu cenu tyce. Ale taky si myslim, ze se za ty prachy daji koupit i kousky, ktery te budou vic bavit. Navic pokud netrvas na titanu, bude vyber mnohem sirsi. Treba takovej hrubej nastrel TADY.. nebude problem je hodit i na kuzi.
lukas.j Odesláno 3. června 2012 Autor Nahlásit Odesláno 3. června 2012 Co jsem koukal na netu tak Seiko se mi moc nelíbí, ale tyhle nejsou špatný. Docela bych chtěl vidět jak by dobře vypadali s černým koženým páskem.
little_w Odesláno 3. června 2012 Nahlásit Odesláno 3. června 2012 na kuzi? vypadaly by nejak takhle: zdroj: WUS
lukas.j Odesláno 4. června 2012 Autor Nahlásit Odesláno 4. června 2012 Nevíte jakou mají odchylku přesnosti měření?Dnes co jsem prolezl snad všechny hodinářství v okolí jsem narazil na pěkné hodinky od JVD. Netušíte co to je za značku na netu toho moc najít nemůžu.
M-72 Odesláno 4. června 2012 Nahlásit Odesláno 4. června 2012 hodinky od JVD. Netušíte co to je za značku na netu toho moc najít nemůžu. To je jasné: Jasněna Vláhová design tímto směrem ai ne....
Trojan Odesláno 4. června 2012 Nahlásit Odesláno 4. června 2012 Za mě je potřeba, aby hodinky měly duši, to bych od těhle nečekal.Těžko se to vyjadřuje, myslim ale, že všichni chronomagoři to chápou.Počkej si na nějaké potápky, třeba citizeny nebo seika jak už ti někdo radil.A u těch seiko můžeš třeba pomýšlet na vylepšení safírem až časem - budeš mít hodinky za levno a časem si je přizpůsobíš
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se