Přejít na obsah

Damasko DA44


Kristian.nov

Doporučené příspěvky

Pár pokusů...:-)

 

Já mam štěstí, že jinej řemen nemám :) Pořád na ty fotky musím koukat a originál mi na tom sedí nejvíc. Červenej index na pozici 12, červená vteřinovka a k tomu to červený prošití - jak málo jedný barvy do jinak  čb hodinek stačí... Nebejt tý červený, možná je přejdu, ale tahle jednobarevná přísada se pro mě stala rozhodujícím prvkem, kterej to nakonec rozhodl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam štěstí, že jinej řemen nemám :) Pořád na ty fotky musím koukat a originál mi na tom sedí nejvíc. Červenej index na pozici 12, červená vteřinovka a k tomu to červený prošití - jak málo jedný barvy do jinak  čb hodinek stačí... Nebejt tý červený, možná je přejdu, ale tahle jednobarevná přísada se pro mě stala rozhodujícím prvkem, kterej to nakonec rozhodl...

Určitě, z toho co jsem na nich dneska vyfotil, je originál nejlepší...

 

A ta červená je fakt dobrá:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě pár fotek Lumi...

 

Na prvních dvou fotkách je klasicky vidět vyhasínání... Na ostatních jsem blbnul:-) 

 

Hodinky po relativně krátké chvíli svítí o dost méně než po nasvícení, ale stále více než dostatečně a hlavně opravdu celou noc.

 

Jediná kaňka je možná v červené lumi na dvanáctce a na lunetě, ta cca po 5 min. vyhasne zcela... 

post-13836-0-57068000-1382477238_thumb.jpg

post-13836-0-14912300-1382477239_thumb.jpg

post-13836-0-99953500-1382477451_thumb.jpg

post-13836-0-68126600-1382477452_thumb.jpg

post-13836-0-30100300-1382477453_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se chystám oživit svoje sousední vlákno, ale nějak mi nevychází příležitost na nafocení něčeho zajímavějšího než jen "na stole", "na ruce" apod. A barevnej podzim už bohužel spadnul na zem a přebarvil se převážně na hnědo.

 

Jinak užs měřil přesnost? :-)

 

Jojo dělají na ruce stabilně +2sec. denně:-)

 

Ale polohy jsem ještě nezkoušel...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Díky všem...:-)

 

 

 

Mas to pekne, je videt, ze te ty hodinky hodne bavi. Jen tak dal.

 

Aldo baví a vůbec to neutuchá... baví mě čím dál víc...

Pro mě jsou to jedny z nejlepších hodinek, jaký sem měl...

 

Mám rád u hodinek nějakou přidanou hodnotu. U PO to byl třeba skvělej kalibr... Moony jsou legenda a prostě... prostě neuvěřitelně krásný a nadčasový... Miluju vintage hodinky, takže musím milovat Autavie... A u Damaska se mi líbí ta fortelnost, pocit opravdovýho nástroje, opravdových hodinek a přitom jsou skvěle nositelný, pohodlný a nebojim se říct univerzální, dovedu si je snadno představit jako jediný... To sem zatím u žádných jiných hodinek necejtil... U každých jsem musel udělat nějaký kompromis... Damasko je pro mě bez kompromisu!  (snad jen ještě ten tah :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...