Přejít na obsah

Baselworld 2014 - Rolex 2014 Novelties


Návštěvník Snow

Doporučené příspěvky

Ja nevim me osobne a i siroko daleko Gaussy moc atraktivni nepripadaj, v cene na grey rychle padaj. Marze se na nich musej delat vysoky protoze dlouho stojej v brick mortar a dopada to spatne (ne v ofic. buticich) navic jsou nic moc vykupny co pozoruju.. A ve finale protoze hodne manageru je totalne obchodne mimo to posilaj do secretsales, gilt atp. na diskaunt kde se to zacne tocit treba i 2 kola, kdyz to nedopadne jdou do aukci a tam si to nakej dobrak vezme. 

 

Co se GMT tyce ja bych sahnul vzdycky pro batmany a kdyz ne ty tak smolinec bezel.

 

grey = grey dealer = neuatorizovany prodejce rolexu provadajici (vetsinou) nove hodinky

brick mortar = brick and mortar = 'kamenny' obchod, klasicky obchod, kde si vetsina z nas chodi prohlizet hodinky (ne nezbytne kupovat :))

do secretsales = do ostatnich neoficialnich prodejnich kanalu,

gilt = gilt.com = server specializujici se na vyprodeje, pardon unikatni nakupni prilezitosti pro sirokou verejnost

Upraveno uživatelem IzTaPa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 214
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Já teda bez toho "skoro". Hele Jakube nemůžeš nám to trošku přeložit? Já do toho zákulisí nevidím a moc netuším, o čem mluvíš - ale zajímalo by mě to.

 

Muffiku,...neboj on do toho také nevidí,...jen tak plácá :-))))))

 

....jinak z nadhozených inovací v příspěvku 1 bych to viděl bledě,.....snad ty Pepsi GMT Master,ale se světlými barvami je v keramice obecně technologický problém,tak myslím,že letos ještě ne ,a navíc by takovou variantou velmi brzo odsunuly z koleje model

"BLNR  - den a noc ",který vyjel na Baselu teprve loni. 

Upraveno uživatelem Street Glide
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...