openspace Posted May 20, 2007 Report Posted May 20, 2007 Rád bych zakoupil dámské hodinky v ceně do 15 - 20 000. Viděl jse tu onehdá jeden link na jedny konkrétní orienty v bílé barvě, ale nejsem schopen ho najít. Upřednostnil bych, ale slušnější švýcary. Moje představa je jasná větší ne společenské hodinky řekněme casual, bílý řemen kůže, bílý ciferník. Máte někdo nějaký tip? Případným radilům moc díky.
spiderer Posted May 20, 2007 Report Posted May 20, 2007 Tady se resily damske do 20k - http://www.forum.chronomag.cz/viewtopic.php?id=5864 a tady jsou nejake odkazy na Orienty - http://www.forum.chronomag.cz/viewtopic.php?id=6289 JInak je mozno se kouknout na ebay at si clovek udela predstavu o cenach
jacob Posted May 20, 2007 Report Posted May 20, 2007 Mě se hodně líbí tyhle, stojí sice 29tis. KČ, ale myslim že za 25tis. KČ je taky koupíš :-))) Jsou to Frederique Constant, automat, ten řemínek je z aligátora...
jacob Posted May 20, 2007 Report Posted May 20, 2007 No ty jsou hodně blízko představě Jesli to myslis na ty Frederique Constant ode mně, tak jsem rad, ze aspon neco jsem trochu trefil...
openspace Posted May 20, 2007 Author Report Posted May 20, 2007 Už zvažuji že jí dám na ruku tohle s bílým řemenem http://www.seiyajapan.com/product/S-SCVS013
afrikab Posted May 20, 2007 Report Posted May 20, 2007 Ja ted koupil pritelkyni vintage damske SEIKO divery (4205). Bezne vsak do pravce nosi hranate MONDAINE.
hciq Posted May 20, 2007 Report Posted May 20, 2007 Epos je volba. http://www.epos-czech.cz/obdelnikove.php Jsou krásně žensky slaďoučké jednoduché a chlapa (chronocvoka) neurazí. A s perleťovým ciferníkem bude žena na vrcholu blaha, za těch cca 18 000,- P.S. ověřeno ..a bílej řemen ti tam daj taky
openspace Posted May 20, 2007 Author Report Posted May 20, 2007 Raději bych kulaté nebo větší obdelník v bílé. Teď sjíždím tohle http://www.jacobandco.com/catalog.htm
dakasport Posted May 20, 2007 Report Posted May 20, 2007 To jsou pravdepodobne ty Orienty - taky jsem je hledal, ta diskuse je asi smazana. Jejich vyhoda je velikost, i zeny prece chteji jit s trendem:-) http://cgi.ebay.it/WATCH-ORIENT-TUNNEAU-AU...VQQcmdZViewItem Pro romanticky zalozene jsou k dispozici i v ruzovem provedeni:-) http://cgi.ebay.it/WATCH-ORIENT-TUNNEAU-AU...VQQcmdZViewItem
YasheQ Posted May 20, 2007 Report Posted May 20, 2007 Aby byl doma klid, tak jsem ted pritelkyni koupil tyhle Oris Artelier Date http://cgi.ebay.com/Oris-Artelier-Date-561...1QQcmdZViewItem Ted je ma ten prodejce ale drazsi, kupoval jsem je za $450USD. Doma naprosta spokojenost a muzu zase uvazovat o nejakych pro sebe :-)
openspace Posted May 20, 2007 Author Report Posted May 20, 2007 Jsem na tom podobně potřebuji odpoutat pozornost od mého šuplíku
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now