openspace Odesláno 20. května 2007 Nahlásit Odesláno 20. května 2007 Rád bych zakoupil dámské hodinky v ceně do 15 - 20 000. Viděl jse tu onehdá jeden link na jedny konkrétní orienty v bílé barvě, ale nejsem schopen ho najít. Upřednostnil bych, ale slušnější švýcary. Moje představa je jasná větší ne společenské hodinky řekněme casual, bílý řemen kůže, bílý ciferník. Máte někdo nějaký tip? Případným radilům moc díky.
spiderer Odesláno 20. května 2007 Nahlásit Odesláno 20. května 2007 Tady se resily damske do 20k - http://www.forum.chronomag.cz/viewtopic.php?id=5864 a tady jsou nejake odkazy na Orienty - http://www.forum.chronomag.cz/viewtopic.php?id=6289 JInak je mozno se kouknout na ebay at si clovek udela predstavu o cenach
jacob Odesláno 20. května 2007 Nahlásit Odesláno 20. května 2007 Mě se hodně líbí tyhle, stojí sice 29tis. KČ, ale myslim že za 25tis. KČ je taky koupíš :-))) Jsou to Frederique Constant, automat, ten řemínek je z aligátora...
openspace Odesláno 20. května 2007 Autor Nahlásit Odesláno 20. května 2007 No ty jsou hodně blízko představě
jacob Odesláno 20. května 2007 Nahlásit Odesláno 20. května 2007 No ty jsou hodně blízko představě Jesli to myslis na ty Frederique Constant ode mně, tak jsem rad, ze aspon neco jsem trochu trefil...
openspace Odesláno 20. května 2007 Autor Nahlásit Odesláno 20. května 2007 Už zvažuji že jí dám na ruku tohle s bílým řemenem http://www.seiyajapan.com/product/S-SCVS013
afrikab Odesláno 20. května 2007 Nahlásit Odesláno 20. května 2007 Ja ted koupil pritelkyni vintage damske SEIKO divery (4205). Bezne vsak do pravce nosi hranate MONDAINE.
hciq Odesláno 20. května 2007 Nahlásit Odesláno 20. května 2007 Epos je volba. http://www.epos-czech.cz/obdelnikove.php Jsou krásně žensky slaďoučké jednoduché a chlapa (chronocvoka) neurazí. A s perleťovým ciferníkem bude žena na vrcholu blaha, za těch cca 18 000,- P.S. ověřeno ..a bílej řemen ti tam daj taky
openspace Odesláno 20. května 2007 Autor Nahlásit Odesláno 20. května 2007 Raději bych kulaté nebo větší obdelník v bílé. Teď sjíždím tohle http://www.jacobandco.com/catalog.htm
dakasport Odesláno 20. května 2007 Nahlásit Odesláno 20. května 2007 To jsou pravdepodobne ty Orienty - taky jsem je hledal, ta diskuse je asi smazana. Jejich vyhoda je velikost, i zeny prece chteji jit s trendem:-) http://cgi.ebay.it/WATCH-ORIENT-TUNNEAU-AU...VQQcmdZViewItem Pro romanticky zalozene jsou k dispozici i v ruzovem provedeni:-) http://cgi.ebay.it/WATCH-ORIENT-TUNNEAU-AU...VQQcmdZViewItem
openspace Odesláno 20. května 2007 Autor Nahlásit Odesláno 20. května 2007 Sakra to jsou vony žhavý kandidát
YasheQ Odesláno 20. května 2007 Nahlásit Odesláno 20. května 2007 Aby byl doma klid, tak jsem ted pritelkyni koupil tyhle Oris Artelier Date http://cgi.ebay.com/Oris-Artelier-Date-561...1QQcmdZViewItem Ted je ma ten prodejce ale drazsi, kupoval jsem je za $450USD. Doma naprosta spokojenost a muzu zase uvazovat o nejakych pro sebe :-)
openspace Odesláno 20. května 2007 Autor Nahlásit Odesláno 20. května 2007 Jsem na tom podobně potřebuji odpoutat pozornost od mého šuplíku
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se