ludvik Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 Prosba,moje Tissot idú denne + 15 s. Chcel by som ich trochu nastaviť, otvoril som ich a otočil šróbom ( č.1 ) do ľava - na znak mínus o cca 20 stupňov. Išlo mi to trochu ztuha, tak neviem či robím dobre. Chcem sa spýtať, či máte s tým skúsenosti a či sa dá šróbom otočiť aj viac,mimo stupnicu ,napr o 360 stupňov. Neviem tiež či sa nenastavuje niečo aj s obímkou (č.2 ). Ďakujem
gandalf Posted May 23, 2007 Report Posted May 23, 2007 Ludvíku ten šroubek (č. 1) při otočení pohne tou ručkou (č. 2). Ta hlavička šroubku je ekcentrická, aby to fungovalo. Ale zacházej s tím citlivě, abys to nehonil sem tam. Je to někde ve fóru popsáno. Spíš bych to pootočil o dílek (-) a v provozu sledoval, jak se to chová. Potom ladil dál. PS pořád vzpomínám na to nádherné arboretum v T. Mlyňanoch.
ludvik Posted May 23, 2007 Author Report Posted May 23, 2007 Ďakujem PS: teraz je čas aj na Podhájskú a pár pív Odporúčam tiež termo kúpalisko Horné Saliby pri Šali (pozri web ) - to je pecka,fakt
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now