Jump to content

Recommended Posts

Posted

Prosba,moje Tissot idú denne + 15 s. Chcel by som ich trochu nastaviť, otvoril som ich a otočil šróbom ( č.1 ) do ľava - na znak mínus o cca 20 stupňov. Išlo mi to trochu ztuha, tak neviem či robím dobre. Chcem sa spýtať, či máte s tým skúsenosti a či sa dá šróbom otočiť aj viac,mimo stupnicu ,napr o 360 stupňov. Neviem tiež či sa nenastavuje niečo aj s obímkou (č.2 ). Ďakujem

Posted

Ludvíku ten šroubek (č. 1) při otočení pohne tou ručkou (č. 2). Ta hlavička šroubku je ekcentrická, aby to fungovalo. Ale zacházej s tím citlivě, abys to nehonil sem tam. Je to někde ve fóru popsáno. Spíš bych to pootočil o dílek (-) a v provozu sledoval, jak se to chová. Potom ladil dál.

PS pořád vzpomínám na to nádherné arboretum v T. Mlyňanoch.

Posted

Ďakujem

 

PS: teraz je čas aj na Podhájskú a pár pív smile.gif

 

Odporúčam tiež termo kúpalisko Horné Saliby pri Šali (pozri web ) - to je pecka,fakt

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...