Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Prosba,moje Tissot idú denne + 15 s. Chcel by som ich trochu nastaviť, otvoril som ich a otočil šróbom ( č.1 ) do ľava - na znak mínus o cca 20 stupňov. Išlo mi to trochu ztuha, tak neviem či robím dobre. Chcem sa spýtať, či máte s tým skúsenosti a či sa dá šróbom otočiť aj viac,mimo stupnicu ,napr o 360 stupňov. Neviem tiež či sa nenastavuje niečo aj s obímkou (č.2 ). Ďakujem

Odesláno

Ludvíku ten šroubek (č. 1) při otočení pohne tou ručkou (č. 2). Ta hlavička šroubku je ekcentrická, aby to fungovalo. Ale zacházej s tím citlivě, abys to nehonil sem tam. Je to někde ve fóru popsáno. Spíš bych to pootočil o dílek (-) a v provozu sledoval, jak se to chová. Potom ladil dál.

PS pořád vzpomínám na to nádherné arboretum v T. Mlyňanoch.

Odesláno

Ďakujem

 

PS: teraz je čas aj na Podhájskú a pár pív smile.gif

 

Odporúčam tiež termo kúpalisko Horné Saliby pri Šali (pozri web ) - to je pecka,fakt

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...