ludvik Odesláno 23. května 2007 Nahlásit Odesláno 23. května 2007 Prosba,moje Tissot idú denne + 15 s. Chcel by som ich trochu nastaviť, otvoril som ich a otočil šróbom ( č.1 ) do ľava - na znak mínus o cca 20 stupňov. Išlo mi to trochu ztuha, tak neviem či robím dobre. Chcem sa spýtať, či máte s tým skúsenosti a či sa dá šróbom otočiť aj viac,mimo stupnicu ,napr o 360 stupňov. Neviem tiež či sa nenastavuje niečo aj s obímkou (č.2 ). Ďakujem
gandalf Odesláno 23. května 2007 Nahlásit Odesláno 23. května 2007 Ludvíku ten šroubek (č. 1) při otočení pohne tou ručkou (č. 2). Ta hlavička šroubku je ekcentrická, aby to fungovalo. Ale zacházej s tím citlivě, abys to nehonil sem tam. Je to někde ve fóru popsáno. Spíš bych to pootočil o dílek (-) a v provozu sledoval, jak se to chová. Potom ladil dál. PS pořád vzpomínám na to nádherné arboretum v T. Mlyňanoch.
ludvik Odesláno 23. května 2007 Autor Nahlásit Odesláno 23. května 2007 Ďakujem PS: teraz je čas aj na Podhájskú a pár pív Odporúčam tiež termo kúpalisko Horné Saliby pri Šali (pozri web ) - to je pecka,fakt
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se