Jump to content

Recommended Posts

Posted

Dobrý den, poradíte zda se dá ještě někde narazit na čtvercové Mondaine EVO Square Gents - speciální edice z roku 2010? A za kolik se vůbec prodávaly? Docela mě zaujaly, jako předstupeň před vysněnými NOMOS TETRA :-). Předem díky za jakékoli informace Martin

 

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted

Kolem $150 http://www.righttime.com/rt/mondaine/wwoldmodels.htm

 

Shánět asi půjdou špatně, ale Nomos ti schvaluju. Je otázka, jestli by nebylo lepší šetřit rovnou na ně, 1600 éček není zas tak moc. Mimochodem, na jakou variantu Tetry si brousíš zuby? :)

Děkuji za reakci, cena mondaine  mi přijde docela dobrá na to, že se jedná o omezenou edici.

 

co se Nomos Tetra týče, tak se mi líbí verze v bílé se čtvercovou sekundovkou, čistčí hodinky asi neznám - http://www.nomos-glashuette.com/the-watches/tetra/tetra/ - jednoduché, nadčasové, elegantní, precizní. Taky se mi líbí jak jsou nizoučké - jen 6,3 mm! Bohužel jsme je ještě nikdy neviděl naživo - prodávají se někde u nás? do Glashüttte to mám přece jen z ruky, ale jednou se tam chystám.

m

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...