Jump to content

  

70 members have voted

  1. 1. Jaky dalsi skin do fora byste radi?

    • Grey Night
      25
    • Darkness
      5
    • Blue Dreams
      7
    • Red Dreams
      4
    • Medal of Honor
      15
    • BlueMotive
      5
    • Sage
      4
    • Lite Green
      5


Recommended Posts

Posted

Panove, na teto adrese najdete radku barevnych skinu, kompatibilnich s novym forem..

http://skins.invisionize.com/db/index.php/c/241

 

Bohuzel, neda se jen skin nahrat, ale je treba kazdy jeden fyzicky upravit. Takze zatim nic neslibuju, kdy se objevi nejaky dalsi na vyber, nez soucasny modry. Ale bylo by fajn, kdyby jste "vynadrili" svuj nazor ;)

 

Dalsi skin, ktery uz mame v "praci" je "Grey Night" (nahled najdete v "Color Based" skinech).

 

BTW, vsimli jste si novych smajliku? Ted si mezi sebou muzete vyrizovat ucty i ruznymi typy tezkych kalibru ;)

Posted

Ono to pak bude tak, ze si kazdy bude moct zvolit skin podle jeho preferenci, takze se nemusite bat, ze nekdo preplacne soucasny default jinym. Ale nemyslim si, ze bude dostupnych vic skinu, nez soucasny modry default + 1-2 dalsi.

Posted (edited)

Já chci taky zelenej please!!!! Při pojmu Chronomag se mi evokuje zelená uklidňující barva.

Nejlépe asi Lite Green, nebo Sage

Edited by Godin
Posted
Tak najdete nejaky zeleny skin (krome MoH skinu) a dam ho na seznam. Musi ale existovat. Novy skin, obavam se, nikdo vyrabet nebude ;)

 

Jasné, mě se líbí Lite Green nebo Sage

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...