odklizec Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 Panove, na teto adrese najdete radku barevnych skinu, kompatibilnich s novym forem.. http://skins.invisionize.com/db/index.php/c/241 Bohuzel, neda se jen skin nahrat, ale je treba kazdy jeden fyzicky upravit. Takze zatim nic neslibuju, kdy se objevi nejaky dalsi na vyber, nez soucasny modry. Ale bylo by fajn, kdyby jste "vynadrili" svuj nazor Dalsi skin, ktery uz mame v "praci" je "Grey Night" (nahled najdete v "Color Based" skinech). BTW, vsimli jste si novych smajliku? Ted si mezi sebou muzete vyrizovat ucty i ruznymi typy tezkych kalibru
spiderer Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 Ja bych byl pro nejaky z techto: http://skins.invisionize.com/db/index.php/f/7590/size/lg http://skins.invisionize.com/db/index.php/f/7226/size/lg http://skins.invisionize.com/db/index.php/f/7487 http://skins.invisionize.com/db/index.php/f/7477 A nebo sedou variantu tohoto co bezi aktualne, pokud se nekde nachazi pripravena
Mike. Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 Tady ten se mi libi: http://skins.invisionize.com/db/index.php/f/7485 2 odklizec: smajlici jsou super
Guest Kamil Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 Já bych bral Medal of Honor: http://skins.invisionize.com/db/index.php/f/7578/size/lg
Baker Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 Mi se libi tento: http://skins.invisionize.com/db/index.php/f/7396/size/lg
odklizec Posted June 3, 2007 Author Report Posted June 3, 2007 Ono to pak bude tak, ze si kazdy bude moct zvolit skin podle jeho preferenci, takze se nemusite bat, ze nekdo preplacne soucasny default jinym. Ale nemyslim si, ze bude dostupnych vic skinu, nez soucasny modry default + 1-2 dalsi.
Mike. Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 (edited) Navrhoval bych tu variantu " Red Dreams " . A jako druhou variantu " Grey Night " Edited June 3, 2007 by Michael
odklizec Posted June 3, 2007 Author Report Posted June 3, 2007 Hodte kdyz tak hlas nekteremu skinu, co jste jmenovali. Myslim, ze jeden dva z nich by se daly nahodit.
Mike. Posted June 3, 2007 Report Posted June 3, 2007 Hodte kdyz tak hlas nekteremu skinu, co jste jmenovali. Myslim, ze jeden dva z nich by se daly nahodit. Radeji ty dva.
Xpak Posted June 4, 2007 Report Posted June 4, 2007 (edited) Já bych bral Medal of Honor: http://skins.invisionize.com/db/index.php/f/7578/size/lg Medal of Honor je perfektní; myslím, že by to chtělo něco jemnějšího, Red Dreams je příliš agresivní Edited June 4, 2007 by Xpak
Lovap Posted June 4, 2007 Report Posted June 4, 2007 Já bych bral Medal of Honor: http://skins.invisionize.com/db/index.php/f/7578/size/lg Nieje to trochu military? Na hodinky...
Lovap Posted June 4, 2007 Report Posted June 4, 2007 Ja by som radšej niečo zelené, ale v možnostiach hlasovania nie sú. No, niečo vyberiem...
Godin Posted June 4, 2007 Report Posted June 4, 2007 (edited) Já chci taky zelenej please!!!! Při pojmu Chronomag se mi evokuje zelená uklidňující barva. Nejlépe asi Lite Green, nebo Sage Edited June 4, 2007 by Godin
odklizec Posted June 4, 2007 Author Report Posted June 4, 2007 Tak najdete nejaky zeleny skin (krome MoH skinu) a dam ho na seznam. Musi ale existovat. Novy skin, obavam se, nikdo vyrabet nebude
Godin Posted June 4, 2007 Report Posted June 4, 2007 Tak najdete nejaky zeleny skin (krome MoH skinu) a dam ho na seznam. Musi ale existovat. Novy skin, obavam se, nikdo vyrabet nebude Jasné, mě se líbí Lite Green nebo Sage
typograf Posted June 4, 2007 Report Posted June 4, 2007 Já hlasuji pro Medal of Honor: http://skins.invisionize.com/db/index.php/f/7578/size/lg
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now