Jump to content

Ktere logo se vam zda nejlepsi?  

25 members have voted

  1. 1. vyberte jedno z nasledujicich..

    • logo 1
      4
    • logo 2
      1
    • logo 3
      3
    • logo 10
      1
    • logo 13
      6
    • Chrono logo (Kamiluv post)
      2
    • Kombinace Chrono loga a Spidererova loga (13)
      8


Recommended Posts

Posted
Asi jo. Kazdopadne, urcite bych ten obrazek nedelal nijak brutalne siroky, aby byl pres cely display nebo tak. Jednak to nikdy nebude sedet vsem a pak by to asi ani nevypadalo dobre. A je taky dost mozne, ze ten prostor bude chtit chronomag jeste nejak vyuzit? Fakt netusim.

Tak mam tady treba prvni napad, neni to rozhodne idealni, jenom takova rychla predstava ;)

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted
Tak mam tady treba prvni napad, neni to rozhodne idealni, jenom takova rychla predstava ;)

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Pekne, zkusim ho tam dat a uvicime, jak se bude vyjimat.

Posted
Pekne, zkusim ho tam dat a uvicime, jak se bude vyjimat.

Az to bude videt jak to vypada v realu, daji se udelat dalsi upravy - napriklad sjednotit hodinky do jedny barvy, stejne nebo ruzne uhly pohledu, na preskacku atd, uvidime co se bude dat delat ;)

Posted

odklizec - mozan by jeste bylo dobry, nastavit barvu pozadi na cernou, protoze ta modra na konci celkem bije do oci ;) Jinak jeste to neni uplne idealni, takze az bude nejaka nova verze dam ti echo, pripadne treba tu padnou navrhy co a jak s tim udelat dal ;)

Posted

Jojo tu cernou jsem tam dal. Vypadat to dost dobre myslim. Na sirce 1280 (muj laptop) to vypada vycentrovane. Mozna bych zkusil dat ten napis chronomag forum nevycentrovany. Vis co myslim..chronomag kousek vlevo, forum kousek vpravo ;)

Posted
Jojo tu cernou jsem tam dal. Vypadat to dost dobre myslim. Na sirce 1280 (muj laptop) to vypada vycentrovane. Mozna bych zkusil dat ten napis chronomag forum nevycentrovany. Vis co myslim..chronomag kousek vlevo, forum kousek vpravo ;)

Jeste druha verze, je to tak aby to ladilo s tou carou u Breitlingu k bile care u Blogu + jsem dal nevycentrovane CHRONOMAG FORUM, ale nevim jestli jsi to myslel takhle ;) + jsem tam nechal trosku vice barevnosti, protoze takhle je to trosku jak za spinavym sklem ;)

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted

No myslel jsem to trosku min odsazene..ne az tak moc. Ale to zaspinene sklo se mi libilo urcite vic! ;) A taky ty streva poslednich hodinek, ktere jsi v druhe verzi vyhodil. Zkus kdyz tak jeste treti verzi, stejnou jako prvni, jen s trohcu min odsazenym textem a dame to sem s hlasovanim, at lidi rozhodnou?

Posted
No myslel jsem to trosku min odsazene..ne az tak moc. Ale to zaspinene sklo se mi libilo urcite vic! ;) A taky ty streva poslednich hodinek, ktere jsi v druhe verzi vyhodil. Zkus kdyz tak jeste treti verzi, stejnou jako prvni, jen s trohcu min odsazenym textem a dame to sem s hlasovanim, at lidi rozhodnou?

Tak tu mam par dalsich, ale myslim, ze takhle - rozmerove to bude mnohem vyvazenejsi ;) Tak rekni ktery je nejlepsi, pripadne co by se mohlo zmenit ;)

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted

odklizec - a jaka se ti libi ta hlavicka? Me u tyhle stavajici uplne depta, jak nesedi ta linka mezi Breitlingem a tourbillonem s linkou u blogu, pojd tam zkusit neco z tech 4 ;)

Posted
odklizec - a jaka se ti libi ta hlavicka? Me u tyhle stavajici uplne depta, jak nesedi ta linka mezi Breitlingem a tourbillonem s linkou u blogu, pojd tam zkusit neco z tech 4 ;)

Dumam nad tim, ale at se na to divam jak chci, zatim mi nejvic sedi ten uplne prvni zasedly ;) Myslis tu vertikalni linku mezi Blogy, Kalendar, Clenove... To je gradient totiz. Ale podle mne by se tam gradientni linka nehodila. V obrazku mas totiz cerne jednobarevne pozadi a linka po obvodu obrazku je jednobarevna. Mozna bys mohl zkusit malinko tmavsi, vic do seda?

 

Dal jsem tam to druhe logo, ale marne..to prvni se mi porad zda nejlepsi ;)

Posted (edited)
Dumam nad tim, ale at se na to divam jak chci, zatim mi nejvic sedi ten uplne prvni zasedly ;) Myslis tu vertikalni linku mezi Blogy, Kalendar, Clenove... To je gradient totiz. Ale podle mne by se tam gradientni linka nehodila. V obrazku mas totiz cerne jednobarevne pozadi a linka po obvodu obrazku je jednobarevna. Mozna bys mohl zkusit malinko tmavsi, vic do seda?

 

Dal jsem tam to druhe logo, ale marne..to prvni se mi porad zda nejlepsi ;)

Tak tu mam jeste dve dalsi moznosti ;)

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

Ta osmicka je zasedlejsi :whistling:

 

EDIT: Osmicka = to druhe ;)

Edited by spiderer
Posted
Jeste druha verze, je to tak aby to ladilo s tou carou u Breitlingu k bile care u Blogu + jsem dal nevycentrovane CHRONOMAG FORUM, ale nevim jestli jsi to myslel takhle ;) + jsem tam nechal trosku vice barevnosti, protoze takhle je to trosku jak za spinavym sklem ;)

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

2spiderer: Velka pochvala. Mi se to libi hodne.

Posted

Tak jeste posledni varka v tomhle stylu s nejakymi efekty :helpsmilie:

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted

Co se tyka fontu, asi bych nechal nejaky obycejnym jako byl ten prvni. Nejsem zastanc moc zdobenych fontu. Asi na to budeme muset udelat nove vlakno a nechat lidi hlasovat ;) Popresunuju tam vsechny prispevky tykajici se loga a udelam tam hlasovani.

Posted
Co se tyka fontu, asi bych nechal nejaky obycejnym jako byl ten prvni. Nejsem zastanc moc zdobenych fontu. Asi na to budeme muset udelat nove vlakno a nechat lidi hlasovat ;) Popresunuju tam vsechny prispevky tykajici se loga a udelam tam hlasovani.

OK, jsem pro, me se zatim nejvic libi nejaky z tech poslednich i kdyz ty fonty uz jsou nazdobeny.. A nebo me napadla jedna vec, na starem chronomagu bylo logo, ktery by se tady mohlo uplatnit, ale uz nevim presne kde to bylo - v nejakem tematu LOGA NA PROPISKY A DALSI VECI.. :baaasmiley:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...