Jump to content

Recommended Posts

Posted

Díval jsem se u Hirsche a tak, ale nemá někdo dobrý typ na širší gumový řemínek pro Sport II? Možná i barevný?

 

Rád bych si trochu vyšperkoval nový úlovek...

 

A vůbec, na čem je právě nosíte? Nabídka se pořád mění...

 

Posted (edited)
Díval jsem se u Hirsche a tak, ale nemá někdo dobrý typ na širší gumový řemínek pro Sport II? Možná i barevný?

 

Rád bych si trochu vyšperkoval nový úlovek...

 

A vůbec, na čem je právě nosíte? Nabídka se pořád mění...

Já naopak hledám kožený řemínek s rozšířením (či uskočením), tedy tvarově obdobný těm plastovým, ale aby byl z kůže. Což se mi ale nedaří. Když jsem jeden vhodný našel na netu (http://www.timetip.cz/html/pasky.php?id=16), tak jsem se dověděl, že už se nevyrábí, další vhodný jsem viděl v hodinářství, ale byl v modré barvě... Takže stále hledám. Případně sháním nářadí kterým bych "vycvaknul" 20 mm řemínek na 18 mm pro sporty.

Edited by Jeňa
Posted
Já naopak hledám kožený řemínek s rozšířením (či uskočením), tedy tvarově obdobný těm plastovým, ale aby byl z kůže. Což se mi ale nedaří. Když jsem jeden vhodný našel na netu (http://www.timetip.cz/html/pasky.php?id=16), tak jsem se dověděl, že už se nevyrábí, další vhodný jsem viděl v hodinářství, ale byl v modré barvě... Takže stále hledám. Případně sháním nářadí kterým bych "vycvaknul" 20 mm řemínek na 18 mm pro sporty.

Já to vycvaknutí řešil ostrým zalamovacím nožíkem, prostě jsem z každé strany vyřízl tak 1 x 1,5 mm. První jsem pokazil, až druhý byl použitelný :bangin: .

Nicméně by to chtělo originál, to by bylo určitě lepší.

Posted

Teď jsem si vzpomněl, že před nějakou dobou se tu někdo domlouval na řemenu na míru tuším se Simonem, zkusím se ho zeptat. Možná by se našlo víc zájemců.

Posted

Hoši takový řemínek jde samozřejmně vyrobit.. jen se mě na něj nikdo neptal:) díky Xpak za upozornění..:) jen trochu nestíhám :)

Posted
Hoši takový řemínek jde samozřejmně vyrobit.. jen se mě na něj nikdo neptal:) díky Xpak za upozornění..:) jen trochu nestíhám :)

Taky dík, poslal jsem ti vzkaz, jestli máš PSII tak je to jasné. :smile_anim:

Posted (edited)

Taky bych do toho sel. Chtel bych ho k leteckym primkam.

Neco cerneho s bilim prositim nebo zelenym jako jsou cisla. To by slo, ne? 

Edited by danycz
Posted

Viděl bych to na hrubý řemen s výrazným šitím s šířkou 20, případně 22mm po celé délce s "vycvaknutím" na 18 mm. Nic jemného až elegantního, taková echt sedlařina.

Univerzální barva by byla černá s bílým prošitím. Useň s jemnou kresbou, myslím že bude lepší než úplně hladká a v celé ploše stejně barevná. Další varianty podle číselníku, ruček a osobní odvahy :2guns: , černá + oranžová, černá + zelená, atd. Jo ještě oranžová s černým prošitím (to bude taková popelářská varianta spolu s černým číselníkem a oranžovými indexy - model Bobr :lol2:). Nebo s malýma dírkama, pro drivery.

Posted
Je to možné..chce to jen konkrétní zadání co by se komu hodilo. Je to na vás

Kde je možné Tě potkat osobně, vím, žes to nedávno stěhoval ... už delší dobu mi v hlavě visí pár řemínků, tak bychom to mohli nějak dorazit ... :)

 

Michal

Posted
Je to možné..chce to jen konkrétní zadání co by se komu hodilo. Je to na vás

máme se tedy všichni domluvit a potom společně objednat nebo

po jednom ti hrnout objednávky?

Posted (edited)
nejlepší by bylo se domluvit..ale chápu, že každý chce něco jiného :)

Výroba by opravdu nebyla špatná, problém je názorová roztříštěnost. Já bych si například představoval řemínek podobný tomu co jsem uváděl na začátku vlákna. Tedy jednoduchý černý, s prošitým bílím, nebo černým. A neměl by mít příliš velkou výplň, to se pak výškově deformuje o pouzdro.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Edited by Jeňa
Posted
Výroba by opravdu nebyla špatná, problém je názorová roztříštěnost. Já bych si například představoval řemínek podobný tomu co jsem uváděl na začátku vlákna. Tedy jednoduchý černý, s prošitým bílím, nebo černým. A neměl by mít příliš velkou výplň, to se pak výškově deformuje o pouzdro.

s tím typem máš asi pravdu. taky bych volil raději takový, jednoduchý, s bílím nebo zeleným prošitím a jemnou strukturou, asi jak je na obrázku 

Posted

Asi se nedomluvíme....jako obvykle.

Moje představa je silná kůže, tím pádem řemen z jednoho kusu s jemným podlepením (podšívkou), šítí jen při krajích. Otázkou je jak konstruovat uchycení hrazdičky (tak se tomu asi neříká, že). Prodloužit řemen, okosit ho a šoupnout pod podšívku, slepit a přešít????. Nevím. Jo, co přezka?

Simone zkusím ti přes víkend něco poslat. Dík.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...