jacob Posted June 10, 2007 Report Posted June 10, 2007 (edited) Myslim, že Aston a Bentley Continental jsou pěkná auta, ale bez kouzla.... Jen sem hodim pár fotek starších kousků, protože si myslim že na svůj věk se nemusejí za co stydět A mimochodem, když srovnám zvuk Jaguara XJS jak je na foto se zvukem Bentley Continental, tak Bentley se může jenom krčit v rohu... Ta Cobra.... to je věc vkusu, podle mě krása... Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience. Edited June 10, 2007 by jacob
falkkon Posted June 10, 2007 Report Posted June 10, 2007 Myslim, že Aston a Bentley Continental jsou pěkná auta, ale bez kouzla.... Jen sem hodim pár fotek starších kousků, protože si myslim že na svůj věk se nemusejí za co stydět A mimochodem, když srovnám zvuk Jaguara XJS jak je na foto se zvukem Bentley Continental, tak Bentley se může jenom krčit v rohu... Ta Cobra.... to je věc vkusu, podle mě krása... ta cobra je nádhera, ale Morgan .......
roon Posted June 10, 2007 Report Posted June 10, 2007 (edited) Cobra je nádherná, a ten jaguar taky, když tak koukám na tyhle staré kousky, zjištuju, že mazi novými auty bych hledal dost těžko něco takového p.s. ten zvuk XJS s 12ti válcem je skutečně dokonalej Edited June 10, 2007 by roon
spiderer Posted June 10, 2007 Report Posted June 10, 2007 Pravda je, ze starsi auta maji taky neco do sebe, ale tak do posledniho detailu promyslene linie, tak strasne sexy detaily jako AM DB9 bohuzel nemaji, alespon pro me ne Ale jak jsem psal u AM, klidne bych i ten Mercedes 300 SL vzal, ten ma rozhodne taky svoje kouzlo:
jacob Posted June 10, 2007 Author Report Posted June 10, 2007 2roon: popravdě zrovna s tou Cobrou ani možná s tím XJS by jsem se bál ject na okruh ještě za deště, když vím co obě ty auta dokážou na suchu, hlavně ta Cobra...
vanderB. Posted June 10, 2007 Report Posted June 10, 2007 ja beru auta jen jako dopravni prostredek, ale tohle auto me vzalo...skloubenina stary/novy Alfa 8c Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
Karlos Posted June 10, 2007 Report Posted June 10, 2007 Všechno krasavci, nádhera... to my jsme zatím ve stadiu renovace. Corvette Stingray 350 convertible 1969 Bohužel zatím chybí celý předek auta a nedaří se ho sehnat. Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.
roon Posted June 10, 2007 Report Posted June 10, 2007 (edited) 2roon: popravdě zrovna s tou Cobrou ani možná s tím XJS by jsem se bál ject na okruh ještě za deště, když vím co obě ty auta dokážou na suchu, hlavně ta Cobra... Já bych se snima bál na okruh i za sucha Edited June 10, 2007 by roon
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now