Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno (upraveno)

Myslim, že Aston a Bentley Continental jsou pěkná auta, ale bez kouzla.... Jen sem hodim pár fotek starších kousků, protože si myslim že na svůj věk se nemusejí za co stydět :thumbsup_anim:

 

A mimochodem, když srovnám zvuk Jaguara XJS jak je na foto se zvukem Bentley Continental, tak Bentley se může jenom krčit v rohu... :whistling:

 

Ta Cobra.... to je věc vkusu, podle mě krása...

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma.

Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.

Upraveno uživatelem jacob
Odesláno
Myslim, že Aston a Bentley Continental jsou pěkná auta, ale bez kouzla.... Jen sem hodim pár fotek starších kousků, protože si myslim že na svůj věk se nemusejí za co stydět :thumbsup_anim:

 

A mimochodem, když srovnám zvuk Jaguara XJS jak je na foto se zvukem Bentley Continental, tak Bentley se může jenom krčit v rohu... :whistling:

 

Ta Cobra.... to je věc vkusu, podle mě krása...

ta cobra je nádhera, ale Morgan .......

Odesláno (upraveno)

Cobra je nádherná, a ten jaguar taky, když tak koukám na tyhle staré kousky, zjištuju, že mazi novými auty bych hledal dost těžko něco takového :(

 

p.s. ten zvuk XJS s 12ti válcem je skutečně dokonalej :thumbsup_anim:

 

cobra_2.jpg

 

Jaguar_1.jpg

 

BMW%20CSL_3.jpg

 

Porsche_1.jpg

Upraveno uživatelem roon
Odesláno

Pravda je, ze starsi auta maji taky neco do sebe, ale tak do posledniho detailu promyslene linie, tak strasne sexy detaily jako AM DB9 bohuzel nemaji, alespon pro me ne ;)

 

Ale jak jsem psal u AM, klidne bych i ten Mercedes 300 SL vzal, ten ma rozhodne taky svoje kouzlo:

 

post-1304-1181470932.jpg

 

:whistle:

Odesláno

2roon: popravdě zrovna s tou Cobrou ani možná s tím XJS by jsem se bál ject na okruh ještě za deště, když vím co obě ty auta dokážou na suchu, hlavně ta Cobra...

Odesláno (upraveno)
2roon: popravdě zrovna s tou Cobrou ani možná s tím XJS by jsem se bál ject na okruh ještě za deště, když vím co obě ty auta dokážou na suchu, hlavně ta Cobra...

 

Já bych se snima bál na okruh i za sucha :D

Upraveno uživatelem roon

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...