Jump to content

Recommended Posts

Posted (edited)

Ahoj vsem,

docela jsem se zblaznil do techto hodinek, ktere jsem nekde zahledl. Podle mne jeden z nejpovedenejsich designu dneska. Michaji ruskou tradicni exotiku a pri tom vypadaji dost cool.Zejmena ty Leo Tolstoi vypadaji hodne "vytvarne" Mate nekdo s nima zkusenost?

 

Diky Frista

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Edited by frista
Posted (edited)

Osobní zkušenost nemám, ale např. v těch Leo Tolstoj je zdobený kalibr 3133 a to je poměrně spolehlivá ruská klasika, takže bych se jich nebál.

Edited by Godin
Posted

S tim datem, vidis to mne nenapadlo, jsem nejak zvykly jeste ze skoly:-) Ale zas tak zasadne by me to nezlomilo. Jen je sehnat. Internetove kramy nejsou moje hobby, potrebuji polaskat a zkusit:-)

Posted
S tim datem, vidis to mne nenapadlo, jsem nejak zvykly jeste ze skoly:-) Ale zas tak zasadne by me to nezlomilo. Jen je sehnat. Internetove kramy nejsou moje hobby, potrebuji polaskat a zkusit:-)

Tyjo, to si myslím může bejt docela problém..Zkusit se zeptat v AZ watch nebo v tom druhým - Interwatch? Ale v nabídce je nemá ani jeden..

Posted (edited)

No je to on. Co jsem zjistoval, tak je to tak, ze odesel od poljotu a zalozil vlastni firmu.Tohle jsou prvni modely, zkusil jsem jim napsat o katalog. Jen je divne, ze sidli v Nemecku. Ale jak jsem si udelal vlastni nazor, tak to vetsina "ruskych" hodinek v Evrope. Vostok ani neresim, ty uz podle meho padaji na cene.Jsou dostupne na kazdem kroku (aspon v Praze), kdez to takove Poljot Red October v te luxusni karminove cerveni jsem videl jenom v Nemecku a vul si je nekoupil. Kdyz staly nejakych 280 Eur, zdalo se mi to za rusy hodne.No ceny pomalu stoupaji. Jsem zvedavy za kolik bude ten Tolstoi - rekl bych, ze to bude nad me sily - tak 500/600 Eur. Co se tyka soliternosti, tak jsem to mozna prehnal, ale masovky to tutove nejsou...

Edited by frista
Posted (edited)
No je to on. Co jsem zjistoval, tak je to tak, ze odesel od poljotu a zalozil vlastni firmu.Tohle jsou prvni modely, zkusil jsem jim napsat o katalog. Jen je divne, ze sidli v Nemecku. Ale jak jsem si udelal vlastni nazor, tak to vetsina "ruskych" hodinek v Evrope. Vostok ani neresim, ty uz podle meho padaji na na cene.Jsou dostupne na kazdem kroku (aspon v Praze), kdez to takove Poljot Red October v te luxusni karminove cerveni jsem videl jenom v Nemecku a vul si je nekoupi. Kdyz staly nejakych 280 Eur, zdalo se mi to za rusy hodne.No ceny pomalu stoupaji. Jsem zvedavy za kolik bude ten Tolstoi - rekl bych, ze to bude nad me sily - tak 500/600 Eur. Co se tyka soliternosti, tak jsem to mozna prehnal, ale masovky to tutove nejsou...

 

Tak k tomu odhadu přidej jednu nulu, pokud hovoříš o modelech ve zlatě ;)

Na těch hodinkách mi (kromě ceny) vadí jediné - místo Lev je tam napsáno Leo, aby měli amíci a japončíci radost a dokázali to vyslovit.

V Praze je dokáže zajistit člověk, který je uveden na www. stránkách AZ Watch jako záruční servis ruských hodinek.

Edited by NIGHTinGALE
Posted (edited)

Trochu si mne zmatl s tim modelem Bulgakov. Ted nevim jestli je to for nebo ne. On to totiz neni vubec spatny napad.Nedelas do marketingu :thumbsup_anim:

Edited by frista
Posted
Tak k tomu odhadu přidej jednu nulu, pokud hovoříš o modelech ve zlatě ;)

Na těch hodinkách mi (kromě ceny) vadí jediné - místo Lev je tam napsáno Leo, aby měli amíci a japončíci radost a dokázali to vyslovit.

V Praze je dokáže zajistit člověk, který je uveden na www. stránkách AZ Watch jako záruční servis ruských hodinek.

 

Zlatý hodinky se mi nelíbí.To je pro nevkusný zbohatlíky.Nejsem ani jedno, ani druhý, mně úplně stačí ten čistý styl s tyrkysovým řemínkem.Je to hodně neobvyklé, ale skvělé.

 

Posted
Zlatý hodinky se mi nelíbí.To je pro nevkusný zbohatlíky.Nejsem ani jedno, ani druhý, mně úplně stačí ten čistý styl s tyrkysovým řemínkem.Je to hodně neobvyklé, ale skvělé.

 

Fajn, tak ty z obecného stojí cca. 3.000 EUR (dle modelu). Spokojen? ;)

Ale bílé zlato nevypadá zle.

 

Posted
Fajn, tak ty z obecného stojí cca. 3.000 EUR (dle modelu). Spokojen? ;)

Ale bílé zlato nevypadá zle.

 

S bílým zlatem už bych se smířil asi víc:-), ale když si říkal nulu přidej ke zlatým modelům, tak mně překvapuješ s tím obecným kovem za 3tis v $. Nejvyšší čas, aby si jich všimli číňani :shuriken:

 

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...