Jump to content

Recommended Posts

Posted

na to asi bude člověk mít lepčí foťáček než Panasonic FZ 50 :speak_cool:

 

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Posted (edited)
na to asi bude člověk mít lepčí foťáček než Panasonic FZ 50 :speak_cool:

 

Moc pěkný fotky. Souhlas tohle nebude foceno kompaktem :thumbsup_anim: kdes je našel jestli to není tvé tajemství ?

 

p.s. čím dál tím víc zjištuji, že nutně potřebuju makro objektiv :D

Edited by roon
Posted

nechci byt nejaky kverulant, ale jelikoz do foceni tak trosku taky fusuju (zatim prvni digi zrcadlo:) tak musim rict, ze az asi na dve tri me ty fotky pripadaj docela spatny.

Posted
nechci byt nejaky kverulant, ale jelikoz do foceni tak trosku taky fusuju (zatim prvni digi zrcadlo:) tak musim rict, ze az asi na dve tri me ty fotky pripadaj docela spatny.

 

Asi tak nejak dsrahe hodinky slusny macro objektiv z nej fotografa neudelal.

 

Posted

Jako zkouska makra u fotaku celkem fajn, ale taky bych si dokazal predstavit trosku promyslenejsi detaily a kompozice.. Ale nemyslim ze s FZ50 a kvalitni makro cockou by se to vyfotit nedalo, myslim, ze v prakticky nerozeznatelne kvalite by to nemel byt problem a pokud by to neslo s tim panasonicem (kterej na makro idealni rozhodne neni) tak s mnoha kompakty by to slo urcite.. ;)

Posted
Moc pěkný fotky. Souhlas tohle nebude foceno kompaktem :thumbsup_anim: kdes je našel jestli to není tvé tajemství ?

 

p.s. čím dál tím víc zjištuji, že nutně potřebuju makro objektiv :D

 

 

na Timezone se občas vyskytnou zajímavý příspěvky, nustále jsem tam zaháčkovanej a sleduju všecko co se hne :thumbsup_anim:

Posted

Možná by bylo ku prospěchu věci některé části hodinek někdy vůbec makrem nefotit B)

Posted
Možná by bylo ku prospěchu věci některé části hodinek někdy vůbec makrem nefotit B)

 

 

V makru se nejlíp pozná kvalita zpracování, detail je to co hodinky prodává a za co se platí nemalé kačky.

Posted
nechci byt nejaky kverulant, ale jelikoz do foceni tak trosku taky fusuju (zatim prvni digi zrcadlo:) tak musim rict, ze az asi na dve tri me ty fotky pripadaj docela spatny.

 

Dobré ráno, nesouhlasím. Ty fotky nejsou po technické stránce špatné. Rád se ale podívám na Vaše!

Guest tolja
Posted (edited)
na které fotce? Zdají se být v pořádku...

Žlutá vteřinovka stopek je na fotce "okousaná". Okem na hodinkách to nemáš šanci vidět, ale takhle vytažený to nevypadá moc dobře.

Edited by tolja
Posted
Žlutá vteřinovka stopek je na fotce "okousaná". Okem na hodinkách to nemáš šanci vidět, ale takhle vytažený to nevypadá moc dobře.

 

 

jestli jsi myslel tu červenou vteřinovku tak to ano, je vidět že se jedná o ruční práci a každá z nich je originál a to je to co zákazníci chtějí :thumbsup_anim:

Posted
Jako zkouska makra u fotaku celkem fajn, ale taky bych si dokazal predstavit trosku promyslenejsi detaily a kompozice.. Ale nemyslim ze s FZ50 a kvalitni makro cockou by se to vyfotit nedalo, myslim, ze v prakticky nerozeznatelne kvalite by to nemel byt problem a pokud by to neslo s tim panasonicem (kterej na makro idealni rozhodne neni) tak s mnoha kompakty by to slo urcite.. ;)

 

Rozdil poznas, uz kdyz tu fotku vytisknes treba na A4. Na prvni pohled nic, kdyz nevis na co se divat, ale jakmile by jsi dal vydle sebe A4 z nejakeho kompaktu a zrcadlovky s dobry objetivem. Rozdil poznas hned.

 

Ale na web v 800x600 je to asi opravdu jedno. Hlavni je svetlo a kompozice. Aneb dle hesla "nefoti fotak, ale fotograf".

Guest tolja
Posted
jestli jsi myslel tu červenou vteřinovku tak to ano, je vidět že se jedná o ruční práci a každá z nich je originál a to je to co zákazníci chtějí :thumbsup_anim:

Žlutá = zlatá, a ne červená. I kdyby byla vyráběna ručně, což nevím, nevidím důvod pro to, aby byla zubatá. Nechci tu s tebou rozpoutávat ohnivou diskuzi, jen jsem ti chtěl ukázat, co asi myslí kolegové výš, tím " méně je někdy více" :angel:

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...