Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno
Tuzemsko to bohužel není, ovšem 100% kvalita

http://cgi.ebay.com/Breguet-Type-XX-Transa...1QQcmdZViewItem

 

Tento model nesplňuje velikost - je do 40mm, podobný model Transatlantique XXI má 42mm, ale stojí asi 7 tis. Euro.

Je otázka zda všeobecně doporučovat nákup tak drahých hodinek přes web. Snad vybrat přes Chrono 24 a pak si pro ně zajet osobně, jak již někteří členové chronomagu udělali.

Návštěvník Snow
Odesláno
Tento model nesplňuje velikost - je do 40mm, podobný model Transatlantique XXI má 42mm, ale stojí asi 7 tis. Euro.

Je otázka zda všeobecně doporučovat nákup tak drahých hodinek přes web. Snad vybrat přes Chrono 24 a pak si pro ně zajet osobně, jak již někteří členové chronomagu udělali.

I Ty detailisto :D , nesplňují zadaný limit o 0,5mm, co týče nákupu přes web, přečti si pozorně předcházející příspěvky, o risiku se tam píše.

Odesláno
I Ty detailisto :D , nesplňují zadaný limit o 0,5mm, co týče nákupu přes web, přečti si pozorně předcházející příspěvky, o risiku se tam píše.

 

Ne,ne, v zadání bylo napsáno 42 - 44mm, tedy tebou uvedené hodinky limit nesplňují o 2,5mm a to už detail není. :thumbsup_anim:

O riziku se tam opravdu nepíše, to jsem tak jaksi předpokládal samo sebou, že bude chtít nakupovat bez rizika.

Ale celkově vzato je to asi jedno, Breguet si asi nevybere.

Odesláno

Montblanc dělá super pera (jsem spokojeným vlastníkem), ale do jejich hodinek bych nešel i když vypadají pěkně a jistě budou i kvalitní. Spíš bych za ty peníze koupil hodinky od "skutečné" hodinářské firmy.

Pokud máte limit cca 100 tis. Kč tak v této cenové ralaci už je spousta zajimavých a pěkných hodinek.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...