Gustaf Odesláno 14. října 2014 Nahlásit Odesláno 14. října 2014 Mam prosbu na mistni osazenstvo. nebude někdo z vasich přátel, zaměstnanýchvšude možně, dostávat lístky na repre? určitě dovašich firem dojde spousta lupenů, cobysponzorské dary, těch lístků je vždycky spousta,nikdo to nechce a pak jsou prázdný místa, takkdyby k tomu někdo z vás měl přístup a chtel se nejakych zbavit, dejtevědět a "nějak" se dohodnem.... díky!
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se