Jump to content

Recommended Posts

Posted
Ja som na to cumel asi dva okruhy, kym som si vsimol to vysuvanie hodinovej rucicky...

 

Nápodobne... :thumbsup_anim:

 

Ale ako nápad sa mi to veľmi páči.

Posted

No vy jste si všimli alespoň po dvou okruzích. Já jsem na to čuměl tak dlouho, až jsem si řekl, co že je na tom zajímavého a smázl jsem to. Teprve až po přečtení dalších příspěvků jsem to otevřel znovu a pak jsem si toho všimnul. Hanba.

Posted
zajímavá blbina

 

To jo, ale mě se celkem líbí i ten design. A ten nápad fakt nemá chybu. Docela by mě zajímalo, jak toho docílili, je to fakt cool a ta nimace - no prostě mi to hlava nebere.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...