Pachollini Posted June 19, 2007 Report Posted June 19, 2007 Podívejte se na tohle: http://www.cyclos-watch.ch/en/idea.html Zejména na tu animaci. Dlouho jsem neviděl v hodinkách tak dobrý nápad. Via http://www.chadthewatchguy.com/
netvor Posted June 19, 2007 Report Posted June 19, 2007 Podívejte se na tohle: http://www.cyclos-watch.ch/en/idea.html Zejména na tu animaci. Dlouho jsem neviděl v hodinkách tak dobrý nápad. Via http://www.chadthewatchguy.com/ kazdopadne zaujimave... mila srandicka
stan Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 Ja som na to cumel asi dva okruhy, kym som si vsimol to vysuvanie hodinovej rucicky...
uns Posted June 20, 2007 Report Posted June 20, 2007 Ja som na to cumel asi dva okruhy, kym som si vsimol to vysuvanie hodinovej rucicky... Nápodobne... Ale ako nápad sa mi to veľmi páči.
vito Posted June 25, 2007 Report Posted June 25, 2007 No vy jste si všimli alespoň po dvou okruzích. Já jsem na to čuměl tak dlouho, až jsem si řekl, co že je na tom zajímavého a smázl jsem to. Teprve až po přečtení dalších příspěvků jsem to otevřel znovu a pak jsem si toho všimnul. Hanba.
N4M Posted June 25, 2007 Report Posted June 25, 2007 zajímavá blbina To jo, ale mě se celkem líbí i ten design. A ten nápad fakt nemá chybu. Docela by mě zajímalo, jak toho docílili, je to fakt cool a ta nimace - no prostě mi to hlava nebere.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now