Jump to content

Ondraj

Member_50
 • Content Count

  2,582
 • Joined

About Ondraj

 • Rank
  skoro vyléčený
 • Birthday 01/30/2008

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha

Recent Profile Visitors

14,497 profile views
 1. Měl jsem Chrono na ruce na Arkádách a mohu porovnat s původními, které mám. I když jsou nové trochu vyšší, ale sedí lépe, na koncích totiž více přiléhají k ruce. Nové se mi zdály o trochu těžší, ale na ruce to nebylo znát. Nové působí celkově drsnějším dojmem i díky třeba šroubovacím článkům, větším tlačítkům a korunkám, starší jsou takové více kancel diver a jsou asi více univerzálnější. Celkově jsou nové pro mě posun vpřed, dva větší subdialy jsou hezké, datum na 6 také. Co mi ale vadilo hodně, je průhled. Na tomto typu hodinek je to pro mě neakceptovatelné a škoda, že nemají plné dýnko, pod
 2. Sice už moc nepíšu, ale jsem teď v komunikaci s Lolohem, tak tohle trochu sleduji a musím říct, že jsem se dlouho takhle dobře ne zasmál. Kam se hrabe vlákno Humor. Děkuji!
 3. Stěžejky prodávají po jedné, když jsem se kdysi na ní ptal, chtěli asi 900 Kč. Tenkrát se mi to povedlo uhrát na záruku, ale bylo to jen tak tak.
 4. Vždycky když mě v poslední době něco nas..e, tak si často vzpomenu na Ricouse, že by asi většinu problémů bral místo těch jeho. Co píše je fakt jak horor. Ještě tu máme teď to Japonsko, takže by člověk měl být vlastně pořád spokojený.
 5. To je fakt k posr... Co se týká vazů, v jednom koleni mám plastiku předního zkříženého, ve druhém je urvaný. Fungovat se s tím dá, ale je to hodně individuální. Tohle se určitě vyřeší.
 6. Aha, tak to jo, jsem si říkal, jestli si náhodou nepotkal nějakého bohatýra.
 7. hezkej svačiňák Jaký to má původ?
 8. Myslím, že např. p. Tesařík si s tím umí poradit, aby to vypadalo minimálně rušivě. Já ten nůž od PavelK nehaním (sám bych to nevyrobil), ale na první pohled si bohužel všimnu těch šroubů a pak zbytku.
 9. Možná ano, ale konkrétně tyhle mi přijdou dost velké, min. na střenkách.
 10. U těchto zdobených nožů mi vždy tak trochu vadí torx šrouby. Takové prošroubované umění.
 11. Myslím, že zde na fóru je dost místa jak pro fotky od Snowa tak pro vlákno o Damasko od Aldy. V čem je problém?
 12. Pánové, mazáci, trochu tolerantnosti...
×
×
 • Create New...