Jump to content

Ondraj

Member_50
 • Posts

  2,627
 • Joined

About Ondraj

 • Birthday 01/30/2008

Contact Methods

 • Website URL
  http://
 • ICQ
  0

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Praha
 • Fanoušek značky
  momentálně Casio :)
  out: Omega, Panerai, Zenith, Fortis, Seiko, Alpina a další

Recent Profile Visitors

14,899 profile views

Ondraj's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Super rychlý a bezproblémový obchod, doporučuji.
 2. Taky to aktuálně řeším. Koukám na bivalentní se samostatnou spirálou pro napojení FV panelů.
 3. Kdybych mohl, současně bych nosil klidně troje. To se mi u žádných mechanických dřív nestalo. rodinka G-shock
 4. Jestli to tu někde je, tak se omlouvám. Je nějaký funkční rozdíl u hodinek s Multi Band 6 , GPS a jinými pokročilejšími funkcemi?
 5. A když se udělá bublina, máš i vodováhu.
 6. No nekupte to. https://www.hodinky-koscom.cz/casio-g-shock-mr-g-mrg-b5000b-1dr-k0060062
 7. Tohle by určitě pomohlo hodně a pokud to zrealizujete, tak klobouk dolů a víc takových . Chlapi tam válčí, i za nás, tak ať mají alespoň své blízké v bezpečí. U nás odmítla žena od svého chlapa odjet a poslala sem děti a babičku a ještě jsme je ale museli dost přemlouvat a to tu mají část rodiny a tím lepší možnosti.
 8. Tak všem moc děkuji, povedlo se sehnat lidi, kteří zrovna jeli na hranice s humanitární pomocí a vzali je zpět a dovezou až k Praze. V současné době jsou už cca 3 hod na zpáteční cestě. Překročení hranice na Slovensko z Ukrajiny trvalo asi 6 hod. Ještě jednou díky a chci zvlášť poděkovat všem, kdo tam jeli, těch lidí bylo opravdu hodně. Kéž by se dalo pomoci všem a hlavně už konečně donutit Rusko k zastavení války!
 9. Dovoluji si zde požádat o pomoc, kdyby někoho něco napadlo. Potřebujeme dostat příbuzné (2 děti a babičku) z Ukrajiny a už nejezdí vlaky a autobusy. Sháníme někoho ze Slovenska, kdo by je od hranic Velké Slemence, kterou by přešli pěšky, mohl dovézt 20 km do Čierne nad Tisou na vlak. Předem děkuji za nápady, vše samozřejmě uhradíme.
 10. Pěkné. Byl jsem přesně pro tyhle rozhodnutý, nakonec v přímém porovnání se starší verzi mi hrozně vadil menší ciferník a vzal jsem starší model. U staršího modelu se dá snadno vyměnit celý case, tady to už bude problém. Ale jinak moc pěkné hodinky, použité materiály.
 11. No pointa je, že pokud by ta oprava byla drahá, tak bych se na to vykašlal a koupil bych něco nového a jiného než Miele, protože by mi to takto nic nepřineslo. No a servis to takto vyřešil, tak mám Miele stále v oblibě.
×
×
 • Create New...