Jeremy Odesláno 22. června 2007 Nahlásit Odesláno 22. června 2007 Zamykám toto nesmyslné téma. Žádám benta, aby okamžitě přestal používat vulgarismy. Ostatní prosím, aby se nad toto (a to minulé) vlákno povznesli.
Doporučené příspěvky
Archivováno
Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.