accutron Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 ...vie niekto nieco o tomto type? Tento typ hodinek se vyráběl pro irského zákazníka na konci 80-tých let. Byla to ale pouze jednorázová záležitost. Bylo vyrobeno jen několik stovek kusů. Dle mého názoru poměrně zajímavý sběratelský kousek.
Jeňa Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 ...vie niekto nieco o tomto type? Název i vzhled písma má zřejmě připomínat CITIZEN...
popshop2007 Posted June 29, 2007 Author Report Posted June 29, 2007 Tento typ hodinek se vyráběl pro irského zákazníka na konci 80-tých let. Byla to ale pouze jednorázová záležitost. Bylo vyrobeno jen několik stovek kusů. Dle mého názoru poměrně zajímavý sběratelský kousek. Dakujem pekne za info, myslel som si, ze je to zakazkova vyroba. Mam ich este s inym typom ciselnika.
accutron Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 Název i vzhled písma má zřejmě připomínat CITIZEN... ano. máte pravdu. tento zákazník následně stál u zrodu českého zastoupení značky CITIZEN, které funguje dodnes pod názvem GOLDTIME.
Mike. Posted June 29, 2007 Report Posted June 29, 2007 Zajimave, to jsem opravdu jeste nevidel. Jinak jak pisete, taky mi to pripominalo Citizen.
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now