Přejít na obsah

Hodinky pro přítele do 3000


Doporučené příspěvky

Dobrý den,

 

moc bych Vás chtěla poprosit o pomoc při výběru vánočního dárku pro přítele. 

 

Moje představa jsou celokovové hodinky do 3.000Kč. Vím, že tato částka není nijak vysoká, ale v mém rozpočtu není zanedbatelná a nerada bych tedy zakoupila nablískané low-endy.

 

Moc děkuji za Váš čas a rady.

Upraveno uživatelem katchaba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se týče kvality ty baterkovy hodinky do 3K na tom budou tak nějak všechny stejně :)

 

Casio má  každej a přijdou mi být přeplácany, co tyhle?

 

http://www.hodinky.cz/timex-original-t2p520.html

 

Nebo zde škála do 3K

 

http://www.hodinky.cz/produkty/?radit=prodej&urceni[13596]=13596&znacka[]=8483&znacka[]=8432&znacka[]=8430&sekce_v3[]=24821

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby měl přítel vztah k historii, naordinoval bych Primky v pěknym stavu, kdyby k moderní technice, snažil bych se dosáhnout na nějaký radiocontroly, jestli dělá bojový sporty, nějaký Seika by bodly, bavěj ho auťáky, formule, pak Edifice od Casia, letadla, pak i klidně Junkers, je mu to fuk...pak to záleží na Tobě ale jestli má k hodinkám vztah, musej to bejt mechaniky, potom tedy Seiko nebo Orient. Nedával bych trojku jako limit, tady už je každý pěťo znát na možnostech a kvalitě, ale chápu, když to prostě jinak nejde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Kdyby měl přítel vztah k historii, naordinoval bych Primky v pěknym stavu, kdyby k moderní technice, snažil bych se dosáhnout na nějaký radiocontroly, jestli dělá bojový sporty, nějaký Seika by bodly, bavěj ho auťáky, formule, pak Edifice od Casia, letadla, pak i klidně Junkers, je mu to fuk...pak to záleží na Tobě ale jestli má k hodinkám vztah, musej to bejt mechaniky, potom tedy Seiko nebo Orient. Nedával bych trojku jako limit, tady už je každý pěťo znát na možnostech a kvalitě, ale chápu, když to prostě jinak nejde.

 

Pohybuje se mezi auty, ať už v práci v autoservise, nebo ve volném čase mezi veterány. Proto se mi celkem zamlouvají hodinky z řady Edifice, tak nějak mi k němu jdou. Teď má starý od Casia a je vidět, že to jsou jeho první a chtělo by to něco "mužnějšího" (je mu 25 a v jeho pozici obchoďáka vzhled pomáhá).

 

Tři tisíce nejsou vyloženě limit, hodně se to odrazí od vánočních prémií, ale vhledem k dárku, který je ve hře pro mě, ho nechci dostat do trapné situace neadekvátně drahým dárkem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro dobrou radu by to chtelo upresnit co tvuj pritel potrebuje - jsou to hodinky, ktere bude nosit jak k obleku, tak ve volnem case? Jine parametry budou mit hodinky pro cloveka co dela rukama nebo v kanclu... Stejne tak pro volny cas, jine hodinky si poridi vytrvalostni bezec a jine sachista.

 

Vyse uvedene hodne napovi i o tom jestli mechaniku nebo quartz (baterku). Do trech tisic se da vejit i s mechanikama od Orientu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro dobrou radu by to chtelo upresnit co tvuj pritel potrebuje - jsou to hodinky, ktere bude nosit jak k obleku, tak ve volnem case? Jine parametry budou mit hodinky pro cloveka co dela rukama nebo v kanclu... Stejne tak pro volny cas, jine hodinky si poridi vytrvalostni bezec a jine sachista.

 

Vyse uvedene hodne napovi i o tom jestli mechaniku nebo quartz (baterku). Do trech tisic se da vejit i s mechanikama od Orientu.

 

Dělá v kanceláři, ale v autoservisu a v autech se i hrabe a hrozí reálné nebezpečí, že si je zapomene při práci sundat. Proto jsem vyrušila kožený řemínek. Podle dress codu by měl nosit firemní trika, ale to se naštěstí moc nedodržuje a hodně chodí v košilích a svetrech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud jsi z Prahy nebo okolí, tak bych být tebou zašel do Koscomu na Poříčí, kde je mega prodejna hodinek (údajně největší ve Střední Evropě) a tam si na místě něco vybral. Myslím, že tam v zásadě prodávají skoro samé solidní značky a dokážou dobře poradit. Navíc to, co vypadá dobře na fotce, nemusí být super na živo a naopak. Určitý předvýběr nebo představu si můžeš udělat na jejich webových stránkách.

 

Na internetu pak lze za dobrou cenu koupit např. na orientuhren.de. Nevýhoda je, že se na ně nepodíváš fyzicky, ale zase dost ušetříš oproti cenám v ČR. Značku Orient ti navíc asi nikdo z fóra nebude rozmlouvat. V ceně do 3 000 Kč je to možná ta nejlepší značka.

Upraveno uživatelem FraK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budu opakovat již zmíněné, ale první co mě napadlo byly Orienty..mechaniky do 3K, na orientuhren.de...

Když pohledáš, najdeš zde myslím i dost fotek, pro lepší predstavu...Určtě tím neuděláš chybu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...