Jump to content

Recommended Posts

Posted

Kedže je tam odpočitavanie,očakavam niečo naozaj velke,hodinky s pamäťou znie dobre,ale ake to bude ? V čom bude spočivať pamäť ? Je to vôbec Maurice Lacroix schopny vyrobiť ?

Ked sa opäť pozriem k mojmu oblubenemu Jaeger LeCoultre,tak u nich sa Master Compresor Extreme LAB predstavoval iba tyždeň dopredu a to je dosť vyrazny myľník hodinárstva.

Toto musi byť naozaj niečo velke,ked stranka existuje už viac ako 196 dni pred uvedenim.

Posted

o, vzhledem k tomu, ze se ML snazi cim dal vice profilovat a prezentovat jako vyrobce vysoke hodinariny, mohlo by to byt neco, cim se mezi elitu opravdu vysvihne. Pokud na to opravdu maji, tak jim docela fandim, myslim, ze to asi neni zadna selanka, dostat se takhle vysoko.

Btw, je mi docela sympaticke, ze se nesnazej jit cestou Rolex, Breitling, Omega, kde se klade podle me vetsi duraz na design, materialy apod nez na samotnou hodinarinu...

Posted (edited)

Tak jsem z toho co vypustili ven vylouskal ze rohliky se konat nebudou. :sweatdrop:

Hodinky budou mit kalibr s dvema ruckami: minutova a vterinova. Hodiny se ukazuji na kotouci, aktivace jedne nebo druhe funkce (chronograf nebo hodiny)je za pomoci tlacika umisteneho na korunce. Na pozici tri se ukazuje ktera funkce byla zvolena, nicmene pujde o prvni mechanicke hodinky ktere budou mit schopnost takovymto zpusobem merit cas a soucasne uzivat chronograf. Figl je tedy v tom ze stopky muzou bezet i bez toho ze by clovek videl, hezke. Jen tak dal ML!! :thumbsup_anim:

Images are visible only to registered users. Please register or sign in to enable full experience.

Edited by klobadysek
Posted
Tak jsem z toho co vypustili ven vylouskal ze rohliky se konat nebudou. :sweatdrop:

Hodinky budou mit kalibr s dvema ruckami: minutova a vterinova. Hodiny se ukazuji na kotouci, aktivace jedne nebo druhe funkce (chronograf nebo hodiny)je za pomoci tlacika umisteneho na korunce. Na pozici tri se ukazuje ktera funkce byla zvolena, nicmene pujde o prvni mechanicke hodinky ktere budou mit schopnost takovymto zpusobem merit cas a soucasne uzivat chronograf. Figl je tedy v tom ze stopky muzou bezet i bez toho ze by clovek videl, hezke. Jen tak dal ML!! :thumbsup_anim:

Jo, tak nějak jsem to taky pochopil... snad jen pro upřesnění: mechanický hodinky se zbrusu novým automatickým kalibrem ML 128, kterej má 537 součástí a pohání ho speciální zmenšenej rotor (něco jako klasickej mikrotor, ale ne tak docela) z wolframu s upraveným kuličkovým ložiskem a celej strojek je v PVD úpravě. Strojek má čtyřdenní rezervu nátahu a bude na něm podepsanej hodinář, kterej ho dával dohromady (něco jako vrchní mechanik od Bentleyů na motoru) a taky tam bude přišroubovaná cedulka s rokem příští údržby.

 

Ne, fakt nechci vědět cenu...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...