Jump to content

klobadysek

Member_50
 • Content Count

  1,575
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About klobadysek

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Lbc
 • Fanoušek značky
  Ω 4ever!

Recent Profile Visitors

9,629 profile views
 1. Mám to podobně. Je to o tom, co si člověk prostě mentálně připustí - je mi jasný, že si na skútru na průtahu naším městečkem střediskovým můžu při té tachometrové stovce pěkně namlít, obzvláště v tom provozu co tu vládne. Ale prostě mě celoobličejová helma na tomto druhu vozidla nějak začala vadit. A to jsme dřív jezdil ve fullface in padesátce. Ano je to risk, ale to je obecně na motorce vůbec vyjet. Jezdím na skútru prakticky jenom po městě, něco přes 2 000 km ročně a musím zaklepat, držky jsem hodil jenom na mašině, kde jsem vždy v plné polní. Zase na druhou stranu když si vzpomenu na Řecko kde mi připadalo helmy na motorce nosí jenom túristi...
 2. Já radši šel právě do systému šňůry, chtěl jsem se vyhnout riziku kurvítek. Náhodné aktivace bych se nebál, ono to chce opravdu velkou sílu. Mám dva roky tuhle: https://motoshop.autojarov.cz/eshop/detail/bering-airbag-c-protect-air-vesta-idberv.html ale ještě jsem v ní nespadl, takže nemůžu referovat jak funguje. Každopádně je mi sympatické když firma testuje na lidech místo na paňácích - asi tomu produktu fakt věří.
 3. Díky zhrado za tip. Stavím se tam o víkendu.
 4. Čau, příští víkend jedu 4-5 dni na Slovensko, tak poreferuji.
 5. Víte někdo o podobném stroji jako jsou SR400/SR500? Ta mašinka se mi líbí, ale nechápu ty ceny.
 6. Ta jizda nebyla tak dramatická jak se může z toho videa zdát. Tuhle trasu znám jak svý boty. Je tam dost daleko vidět, nejsou tam zrádný zatáčky, dobrý povrch, zkrátka se na ni dá jet svižně.
 7. Si myslím, že vzhledem k tomu jak byli rychle pryč, že obchod měl dávno zboží sklizený s sejfu nebo jinde. Jenom blázen by s takovýmhle blázincem čekal až si přijdou vybrat... IMHO.
 8. No já nemůžu být nestranný. Za mě V7, jakýkoliv vydání. Má kardan a je to legenda. Běž si ji projet.
 9. Záleží jak dobře ti ventiluje helma a jak to druhé plexi budeš používat. Máš vyzkoušené jak moc se ti plexi může mlžit pokud pinlock vyndáš? Já na to šel tak, že druhé (iridové) plexi které používám v teplých slunných dnech mám bez pinlocku a nechybí mi. Čiré plexi mám s pinlockem. Pokud je to druhé plexi připravené na instalaci pinlocku, tak si jej později můžeš dokoupit.
 10. Aha, tak to vysvětluje tu nízkou cenu. No jak jsem napsal dříve, vůbec nespěchám. Chci vybrat dobře klidně přišetřím.
 11. Ještě k mému dotazu z předchozích stránek na nějaký youngtimer, je něco takovéhohle blbost? zde nechť mi všichni italští svatí odpustí...na Le Mans 850 nemám. Bohužel.
 12. Po mnoha letech si znovu čtu tuhle příručku. Moc doporučuji všem jezdcům na motocyklu.
 13. Děkuji za tipy. Ubližovat bych tomu zvířeti nechtěl (byť nestřílím úplně špatně) ale investovat do pastí a plašičů nebudu. Zatím jsem ji od umístění našich smradlavých hadrů neviděl, noru jsem jí zatarasil (doufám, že nezůstala uvnitř Zahradu obýváme v téhle době houmofisové a nucených prázdnin opravdu hodně. Tak doufám, že je zpruzená dostatečně a odtáhla do klidnější části krajského města. Jinak měli jsme tu v zahradě ledacos, králíky, bažanty, srny... ale tohle bylo zkrátka moc.
 14. Při hledání informací na netu mne pobavil překladač na téro stránce: https://cs.haenselblatt.com/fox-pest-control-tips-getting-rid-foxes-garden cituji: S opakováním se lišky přizpůsobují hlasitým zvukům, ačkoli dočasně. Zařízení pro vytváření hluku mohou odrazit aktivitu lišky, stejně jako blikající světla (stroboskopie). Ve spojení v nepravidelných intervalech jsou uspokojivě účinné v krátkodobém horizontu. Šukání rodinného psa bude také pomoci při zbavování se lišek.
×
×
 • Create New...