Jump to content

klobadysek

Member_50
 • Posts

  1,850
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Lbc
 • Fanoušek značky
  Ω 4ever!

Recent Profile Visitors

11,139 profile views

klobadysek's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

2

Reputation

 1. Tak na dolenou lidi (dobrodruzi) jeli na ledacčem. Ale na to 125 optimální není. A taky není 125 jako 125. Taková Čína co má Kuncák je ráda, když motor vytáhne 6 kW, zatímco plnotučné 125 mohou mít až limitních (pro ř. sk. B ) 11 kW. Za mě ta Čína je OK tak na 15-20km dojíždění, podle členitosti terénu, 60 km spíše utrpení.
 2. Ahoj není tu někdo z Liberce nebo okolí, kdo by mi byl ochotný fyzicky ukázat jak správně čistit a mazat mou pistoli? Videa na YT jsou spíš matoucí. Pozvu pak na pivo.
 3. Tak to je dobré. Nájezd asi ještě příliš malý aby se něco mohlo projevit. Něco te na tom autě štve.? Spotřeba dobrá Ano zapomněl jsem rozpočet. Tak do 600k bych se chtěl vejít.
 4. Ahoj, uvažuji na novým povozem, ale nic co by zvýšilo tep petrolheadů, auta nejsou moje hobby. Malé SUV ad malé - nepotřebuji velké auto, dny kdy jsem vozil kočárky a děti na dovolenou jsou pryč, jezdím převážně sám max ve dvou, velikost kufru mě nevzrušuje, na to co potřebuji převézt velkého mám k dispozici vozík. Navíc pro parkování ve městě mi malé auto vyhovuje víc. ad SUV - líbí se mi o něco pohodlnější nastupování, o něco lepší výhled, o něco vyšší podvozek pro jízdu na neprotažené polňačce. Plánují žít 50:50 ve městě v kopcích (Lbc) a chalupa na skoro samotě. Proto by 4x4 nebylo od věci i když to není 100% podmínka. Takže pokud to ten modle auta bude mít, tak jsem ochoten si za to připlatit. Ale mohu zvážit i typ, který 4x4 nenabízí. Hledám něco úsporného, výkon není podstatný. Výbava také ne, čím méně věcí tam je, tím méně se může pokazit. Chci aby to bylo spolehlivé, plánuji si to nechat dlouho. Roční nájezd tak 15 max. 20 k km. Design ani značka nehraje důležitou roli, ale něco se slušnou servisní sítí a dostupností dílů, žádný exoty. Napadlo mě Suzuki S -Cross případně Grand Vitara. Papírově jsou ve verzi mild hybrid úsporné, podle testů překvapivě taky. Nějaký další nápady?
 5. Jiné dlouhé nemám. ARko a podobné mě netáhnou. A vím určitě, že do plnotučných nepůjdu. Plivátka mě prostě baví.
 6. Děkuji za tipy. No jednoranku určitě ne. Na plinking by to nebylo ono. Neříkám, že to budu jenom kropit, ale znáte to, při ceně 1,7 Kč za výstřel to láká Ten Ruger Precision má velmi dobré recenze. Ale nevím, až tak moc se mi to nelíbí a když to nemá vlastní mířidla tak bych musel investovat i do optiky a pak už to je balík. 10/22 Take Down je sympatický i když jsem si vědom, že s možnou budoucí optikou by to kvůli demontáži hlavně nebylo jednoduché ale viděl jsem řešení optiky namontované na hlavni které by to vyřešilo. Nepočítám že bych šel do soutěží. Pokračujte s tipy.
 7. Chlapi, dotaz z jiného soudku. Vážně uvažuji o dlouhé malorážce na terčovou střelbu pro zábavu, plinking, takové to domácí žvýkání... Opakovačku nebo i samonabíjecí (jsem levák). Co byste doporučili? Zatím bez optiky, abych se zorientoval a nekupoval pitomosti. Časem možná i nějaké to sklo bych pořídil ale tam se neorientuji vůbec (jak rozumím dalekohledům, tak puškohledům vůbec) Zaujal mě Ruger 10/22. Jinak preferují klasický vzhled.
 8. K této byly kromě originálních plastových střenek přiloženy i ty dřevěné od Klinského, pouzdro a tento kus má i závit na tlumič, tak to taky vyšlo tak nějak podobně. Tyfo díky za tip. Pravda je co nosím brýle na blízko (věk) tak se mi to bez brýlí hůře zaostřuje. Ale ta mířidla1 jsou opravdu nevýrazná.
 9. Tak před pár měsíci jsem se tu obrátil s dotazem na první zbraň. Tak zatím takto: Prvních 500 nábojů a bez problémů. Malá hračka za pět peněz a spousta zábavy. Myslím, že je přesná (ale ne v moji rukou ) protože když jsem ji půjčíl zkušené střelkyni tak měla moc hezký soustřel. Já mám problém vidět ta mířidla - zajdu za puškařem zda něco vymyslí. Na střelnici si jinak půjčuji plnotučné, abych zjistil co by bylo to pravé ořechové.
 10. Díky za názory. V tuto chvíli to vidím na tu M71. Ta 85 je pryč, tak dilema už není. Na začátek mi malorážka vzhledem k nákladům umožní toho nastřílet víc a pak se uvidí. Jak již bylo řečeno, jsem na začátku a bude tam nějaký vývoj, doufám.
 11. A proč tě nebavila? Protože dost nekope?
×
×
 • Create New...