Jump to content

klobadysek

Member_50
 • Posts

  1,685
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Lbc
 • Fanoušek značky
  Ω 4ever!

Recent Profile Visitors

9,983 profile views

klobadysek's Achievements

Megazávislák

Megazávislák (7/8)

 1. Hlavně se neutápět v tom co bylo (na to dojel náš vztah). Minulost člověk nezmění, ale řešit se má co se dá udělat aby to bylo ke spokojenosti všech zúčastněných. Prostě se jí zeptat jak si představuje a co tím hodlá dělat aby neměla pocit, že ty další roky ztratí taky. Ono je snadné kritizovat, ale přijít s nějakým konkrétním smysluplným návrhem už je těžší a hlavně to pak zavazuje, pokud návrh projde. .
 2. Asi vyřešeno. Děkuji místnímu členu za pohotovou reakci a ochotu.
 3. Koupím fungující grafiku na PC pro synův komp. Něco v duchu Nvidia GTX 1050, 960.... nebo AMD za rozumné peníze.
 4. No já to vnímám tak, že je to o nalezení vnitřní rovnováhy. Smířil jsem se s tím, že manželka je úplně jiná než já mentalitou, kulturním pozadím, sociálním vnímáním atd. Nemáme společné zájmy, vnímáme jinak výchovu dětí atd. Otázkou ale je, nakolik člověk tyto skutečnosti přijme (zvlášť když se otočí po dvaceti letech zpět ke svým ideálům partnerského soužití které měl) a řekne si, že to je něco co zkrátka patří k životu a jde se dál, NEBO ho přestane bavit zatínat zuby a rozhodně se s tím radikálně něco udělat.
 5. Držím palce, taky se stěhuji.
 6. https://www.prolibertate.cz/2021/11/pravomoci-zamestnavatele-v-ramci-protiepidemickych-opatreni/?fbclid=IwAR0WGYVhdk-Dskn65G6cMv9-AUEHhYk8NIK2Esv8GS0j-0n4womXLbNwysw
 7. Guzzis are like potato chips you can never have one. Za mě perfektní kombo.
 8. Přesně, taky jsem to slyšel, lezlo to z ní jak z chlupaté deky.
 9. Promiň admine, nevím co bylo v těch příspěvcích, ale právo psát do tohoto fóra podléhá nějaké vědecké komisi nebo co? Snad každý má právo si udělat názor na pisatele na základě jeho příspěvků.
 10. To je právě ono, držet se zuby nehty nebo začít znovu skutečně žít... Tohle dilema řešíme taky. Manželství nemá být vězení, nebo vojna kde člověk stříhá metr.
 11. Zrovna Vanguard bych jako etalon kvality nebral. Ale vím co myslíš, tohle lze těžko předvídat. Mám od devadesátek malý skoro částečně pogumovaný dalekohled od Nikonu - v přihrádce auta. Guma jak nová. Na Opticronu co mám 17 let to samý.
 12. Já ti nevím, já bych poradil právě tu gumu na dalekohledu mít - tím spíš, že to chceš na dýl. Ta guma bude absorbovat právě ty menší ťukance které by ti u takového levného dalekohledu (co si budeme nalhávat, cena max 6000 tisíc je economy line) mohly snadno způsobit špatnou kolimaci. A věř mi, že levných dalekohledů se špatnou kolimací jsem viděl mraky. Zato "vytahaných gum" o kterých píšeš, minimum, jestli vůbec nějakou. Bavím se tedy o těch běžných značkách typu Pentax, Nikon, Buschnell atd. Pokud tenhle požadavek nebude, tak máš slušných dalekohledů na výběr docela dost.
×
×
 • Create New...