Jump to content

klobadysek

Member_50
 • Content Count

  1,616
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About klobadysek

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Lbc
 • Fanoušek značky
  Ω 4ever!

Recent Profile Visitors

9,811 profile views
 1. Máte to tu moc hezky kluci. Pokoušíte mne.
 2. IMHO, rozdíl kvality optiky dalekohledů poznáš i za velmi dobrých světelných podmínek. Například zaměřením se na nějaký text / nápis. To co v jednom dalekohledu budou "nějaká" písmena v druhém bude perfektně čitelné. Ve sníženém světle se některé vlastnosti (např. kvalita pokovení čoček, která také má vliv na množství přeneseného vs odraženého světla světla atd) sčítají a v konečné důsledku s jedním dalekohledem něco vidíš a s druhým už ne. Stejně tak kontrast (obzvláště za kritických podmínek protisvětla a pod) bude naprosto zřejmý. Rozdíly jsou samozřejmě mnohé další (např. věrnost bar
 3. Ano, to je pravda. Protože starším osobám již zornička tolik nedilatuje.
 4. Já byl na oddělení nejmladší (48). Ostatni na pokoji by mohli být mí tátové. I primář mi říkal, že jim tam "nezapadám" a to si myslim, že jsem normálně fit. Ze všech lidí co znám co to měli, jsem to ods.al nejhůř a netuším proč. Děcka to měla bez příznaků, manželce se ten čínskej ksindl vyhýbá obloukem a i můj otec to měl ve skoro osmdesáti míň vážný jak já. Jak říkáš, nikdo neví, co to svinstvo na něj vytáhne. Ale určitě bych řekl nepodceňovat - mě zavolala rychlou manželka, protože jsem typ, co by do špitálu nikdy dobrovolně nešel a nakonec jsem nebyl schopný z té sanitky ani vylézt..
 5. Letošní březen jsem teda absolvoval Covid a sumarizoval bych to asi takhle: jsem rád, že žiju. Zápal plic byl dost běs a týden na kyslíku taky nic moc. Všeho všudy pěkně hnusné 3 týdny a ještě se z toho sbírám... Toto není zamýšleno jako polemika nebo souhlas se současnými opatřeními, jen osobní zkušenost.
 6. Tedy vy tam máte ale počasí, zelenou trávu.... Tady je hnus a bordel na cestách.
 7. Vy se asi smějete, ale víte, že obecně profil motorkářské populace stárne? Já myslím, že obecně v Evropě tak jako v USA je to podobné jako v Německu: https://www.motorradonline.de/ratgeber/statistik-der-deutsche-durchschnitts-biker/ Prostě typický motorkář je dědek...
 8. Tuhle mám tak asi šest let a zatím mi nabijí úplně všechno - skútr, motorky, 3 auta. Naprosto bez problémů. "Oživení" nebo "udržovací proud" také fungují. Za mě bezva kup.
×
×
 • Create New...