Jump to content

klobadysek

Member_50
 • Content Count

  1,603
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About klobadysek

 • Rank
  Megazávislák

Profile Information

 • Pohlaví
  Muž
 • Bydlí
  Lbc
 • Fanoušek značky
  Ω 4ever!

Recent Profile Visitors

9,759 profile views
 1. Tuhle mám tak asi šest let a zatím mi nabijí úplně všechno - skútr, motorky, 3 auta. Naprosto bez problémů. "Oživení" nebo "udržovací proud" také fungují. Za mě bezva kup.
 2. Na bočáku ji neměl, stál a držel ji, ale právě, že se zařazeným kvaltem zmáčkl startér a málem bylo... Šlo teda o starší kus. On je první majitel ale jestli si tenhle spínač ve spojce deaktivoval to nevím...
 3. K tomu snímači na spojce - na vlastní oči jsem viděl jak kolega zkousil nastartovat svého litrového Stroma se zařazenou rychlostí (nevědomky)- bez zmáčknuté spojky. No motorku naštěstí zachytil při pádu. Ale startér se normálně protočil. Nebo jsi to myslel tak, že by nefungovalo zapalování?
 4. Hezký. Mi to připomělo finské Steven's Seaguls, i když to je trochu jiná liga...
 5. Ahoj, máte to pěkné chlapi. Tyhle hodinky mne zaujaly jak designem, tak i poměrem cena / výkon. Když se Vás zeptám na dlouhodobou spokojenost, jak byste hodinky hodnotili? Myslím přesnost, kvalitu materiálů, zpracování atd.. Měl jsem Suma, což je asi kvalitativně - cenový ekvivalent. Pouzdro samo o sobě bylo zpracované docela hezky, ale pro mne byl zklamáním nelícující index lunety a také mi nějak nepřirostly k srdci (poměrně vysoké) a v poměru k velikosti hodinek úzký tah. Absence safíru také zamrzela. Jak byste je srovnali vy?
 6. No to je teda voser! Bohudíky u nás je technická jednou za 4 roky a je to spíš formalita - svítí troubí, bliká. Doufám, že u tohoto zůstane. A ještě horšíí je, že v Reichu jsou tendence ZAKÁZAT jízdu na motocyklu o víkendu od příštího roku! Minulý týden jsme byl v Dráždanech a probíhala tam jedna z mnoha manifestací motorkářů proti tomuto záměru.... Jestli jim to projde a u nás se toho chytnou, tak to balím.
 7. Naprostý souhlas. Dalekohled je na mnoho let. Samozřejmě s příhlédnutím k častosti využití.
 8. To věřím. Já vždycky při vybírání dalekohledu radil: "nezkoušejte nic dražšího, než na co máte rozpočet, protože pokud uvidíte ten rozdíl, bude vám líto kupovat něco horšího". Kowa je dobrá, ale nechají si zaplatit.
 9. Pošli víc fotek. Který je to model? 44 nebo 33? Jak se tím kouká?
 10. Tohle by mě vadilo i u PCX. Za sebe mám skútr jako hajzl na kolečkách - prim má praktičnost - a to místo před nohama využívám naprosto běžně.
 11. No stejně mi ten smysl takového "skútru" uniká. Nastoupit bez přehazování nohy se na to nedá a tašku s nákupem tam taky nepoloží.
×
×
 • Create New...