Ruhar Posted July 4, 2007 Report Posted July 4, 2007 Uvažuju o orange monstrech na léto, nicméně bych je rád viděl naživo. Našel by se zde někdo z mnoha majitelů, který by mi je ukázal v Praze in natura? (nejlépe na oceli) Předem díky.
Ruhar Posted July 4, 2007 Author Report Posted July 4, 2007 Super, kdy by se ti to hodilo? Navrhni něco, já se přispůsobím. Můžem třeba zajít na kafe.
kubson Posted July 4, 2007 Report Posted July 4, 2007 od 12ho jsem na pár dní v praze, rád Ti nějaké prodám
Ruhar Posted July 4, 2007 Author Report Posted July 4, 2007 to kubson: To víš, že s tebou počítám když jsem ti psal, tak jsem si v půlce toho psaní řekl, že se na ně nejdřív někde podívám a pak teprve objednám. Příští týden se na ně kouknu a dám ti vědět jestli je máš vzít s sebou
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now